Informacje

Homefront: The Revolution z Season Passem i Goliath Edition

3

Deep Silver przygotowuje coś dla prawdziwych rewolucjonistów. Wydawca Homefront: The Revolution zadba też o miłośników rozgrywki solo.

Homefront: The Revolution z Season Passem i Goliath Edition - obrazek 1

Deep Silver ogłosiło i zaprezentowało Homefront: The Revolution w wydaniu Goliath Edition. Będzie ono zawierało zdalnie sterowanego drona, steelbook, 32-stronicowy album szkiców koncepcyjnych, Revolutionary Spirit Pack oraz Rozszerzenie (Expansion Pass). To ostatnie, w odróżnieniu od darmowych DLC do trybu kooperacji, będzie płatne. Zapewni "znaczącą rozbudowę trybu dla jednego gracza, które uzupełnią 30-godzinną kampanię".

Goliath Edition zostało wycenione na 160 dolarów. Pojawiły się plotki, że edycja ta będzie dostępna jedynie w Ameryce Północnej, ale z racji tego, że wizualizację wydania na swoim koncie twitterowym zaprezentowało także Deep Silver UK, można domniemywać, że na taki zestaw załapią się również gracze z Europy.

Producent Homefront: The Revolution, Deep Silver Dambuster Studios, deklaruje ponadto, że tryb Resistance Mode będzie aktualizowany o nową zawartość przez 12 miesięcy po premierze strzelanki. Gracze mogą liczyć na nowe misje, wyzwania i elementy ekwipunku - za darmo! Ekipa planuje utrzymać swój dotychczasowy skład przez co najmniej rok po wypuszczeniu Homefront: The Revolution. Tak liczny zespół, zdaniem reżysera gry Hasita Zali, będzie w stanie wyprodukować odpowiednią zawartość dla trybu dla jednego użytkownika.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?