News

Rain World pojawi się na PS4. Twórcy gry prezentują także jej nowy zwiastun

Paweł Pochowski, 04.01.2016 14:00 0

Filmik przedstawia siedem minut rozgrywki z "slugcatem" w roli głównej, prosto z nowych map dodanych niedawno do tytułu.

Produkcja Rain World drepcze do przodu w małym tempie. Dla przykładu na gram.pl po raz pierwszy pisaliśmy o tej grze w styczniu 2014, a więc dwa lata temu. Środki na produkcję zebrano za pomocą Kickstartera, choć zanim zwrócono się o pomoc do graczy, projekt powstawał już od trzech lat.

Na dzień przed końcem roku 2015 deweloperzy gry umieścili na stronie jej zbiórki nowy post, informujący o aktualizacji, która dodaje do gry aż dwa nowe, wypełnione nowościami poziomy. Jeden z nich możecie podziwiać na poniższym, siedmiominutowym filmiku. Warto dodać, że na koniec wpisu twórcy poinformowali o dwóch ważnych faktach. Po pierwsze, Rain World pojawi się na PlayStation 4. Po drugie, produkcja gry zaczyna zmierzać ku końcowi i niedługo przyjdzie czas, gdy deweloperzy ujawnią datę jej premiery. Czas najwyższy, biorąc pod uwagę, że przewidywaną datą ukończenia procesu tworzenia miał być grudzień... 2014.

najnowsze