News

Betatesty Triad Wars zakończą się w styczniu

Paweł Pochowski, 24.12.2015 16:00 3

Wygląda na to, że wraz z nimi zostanie zamknięty cały projekt.

United Front Games informuje o tym, że już w przyszłym miesiącu dobiegną końca betatesty gry Triad Wars, będącej free-to-playerowym i sieciowym wcieleniem popularnego Sleeping Dogs. Niestety, wygląda na to, że produkcja nie doczeka się swojej premiery, a zamiast tego projekt zostanie zakończony. Przynajmniej w obecnym stadium. Deweloperzy nie piszą o tym wprost, ale sądząc po tonie wypowiedzi, taki scenariusz trzeba uznać za najbardziej prawdopodobny.

- Uwielbialiśmy patrzeć jak gracie w Triad Wars, ale wiemy, że dla wielu z Was nie było to wystarczające, mamy więc informację, że zamykamy betatesty 20 stycznia 2016 roku. By pomóc Wam cieszyć się tymi ostatnimi czterema tygodniami udostępnimy Złoto (wirtualna waluta dostępna za prawdziwe pieniądze - dop. red.) całkowicie za darmo. Niedługo na forum pojawi się także specjalny wątek, w którym wytłumaczymy, jak odzyskać pieniądze za kupione, lecz niewykorzystane Złoto - informują twórcy.

Sami przyznajcie, nie brzmi to optymistycznie i wygląda na to, że jeżeli zagramy w sieciową wersję Sleeping Dogs, to jeszcze nie za sprawą Triad Wars. Chyba, że projekt zostanie cofnięty to "tablicy", po czym deweloperzy zabiorą się za niego raz jeszcze, zmieniając najsłabsze elementy gry. Damy znać, jak tylko dowiemy się czegoś w tym temacie.

najnowsze