Scenariusz VIII Epizodu Gwiezdnych wojen napisany

Patryk Purczyński
2015/11/09 18:17
0
0

Na niedługo przed wielkim powrotem Gwiezdnych wojen do kin JJ Abrams obwieścił ważną rzecz dotyczącą następnego, VIII Epizodu.

Scenariusz VIII Epizodu Gwiezdnych wojen napisany

- Scenariusz VIII Epizodu jest ukończony - obwieścił JJ Abrams, reżyser nowej trylogii Star Wars. - Jestem pewien, że będzie jeszcze mnóstwo poprawek, jak to zresztą zwykle bywa. Larry (Lawrence Kasdan, jeden ze scenarzystów Przebudzenia Mocy - przyp. red.) i ja ustanowiliśmy jednak pewne kluczowe relacje, zadaliśmy najważniejsze pytania, wywołaliśmy konflikty. Wiedzieliśmy też, w jakim kierunku podążymy - zdradził Abrams.

Nie wybiegając aż tak daleko w przyszłość, reżyser nowych Gwiezdnych wojen opowiedział o tym, że musiał sprawić, by VII Epizod był przystępny także dla tych osób, które nie znają poprzednich filmów osadzonych w uniwersum George'a Lucasa. - Chcieliśmy opowiedzieć historię, która ustanowiony przez siebie początek, środek i zakończenie, a jednocześnie, tak jak Nowa nadzieja, zawiera historię, która ją poprzedza i sugeruje dalsze wydarzenia - stwierdził.

- Byliśmy w stanie to zrobić w bardzo naturalny sposób, ponieważ dzięki temu nie musieliśmy niczego resetować. Nie musieliśmy nakreślać tła, które nadałoby temu wszystkiemu sens. Wszystko już jest. Nowe postacie, z którymi Moc jest silnie związana, znajdują się jednak w nowych sytuacjach. Nawet jeśli nie wiedziałeś zatem niczego o Gwiezdnych wojnach, jesteś tu razem z nimi. Jeśli natomiast jesteś fanem Star Wars, to, czego doświadczają, będzie miało dla ciebie sens naddany - dodał Abrams.

GramTV przedstawia:

Na deser zachęcamy do obejrzenia nowego telewizyjnego spotu VII Epizodu, Przebudzenie Mocy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!