Remaster Darksiders II kluczowy w sprawie Darksiders III, według twórców

Paweł Pochowski
2015/11/09 09:37
0
0

Deathinitive Edition "dwójki" stara się wyciągnąć markę na światło dzienne i przypomnieć o niej potencjalnym graczom przed wydaniem kolejnej części.

Remaster Darksiders II kluczowy w sprawie Darksiders III, według twórców

Nordic Games już od roku 2013 jest właścicielem praw do marki Darksiders, które nabyło podczas upadku THQ w licytacjach poszczególnych własności intelektualnych dawnego giganta branży wydawniczej. Firma od początku podchodzi jednak do serii ostrożnie. Ich zdaniem dwójka kosztowała absurdalną kwotę, a wydawca cały czas zastanawia się, jak powinna być przyszłość marki, co w konsekwencji oznacza nie tyle "czy", co "kiedy" wydać na rynek trzecią część. Paradoksalnie pomóc ma w tym wydanie Darksiders II: Deathinitive Edition.

- Darksiders II: Deathinitive Edition to jedynie początek. Od momentu, gdy przejęliśmy prawa do marki, szukamy odpowiedniego sposobu na Darksiders III. Remaster to tylko sposób na to, by wyciągnąć markę nawierzch, reaktywować społeczność i mieć lepsze fundamenty dla trzeciej części serii - ujawnił na Steamie jeden z twórców odświeżonej wersji gry.

GramTV przedstawia:

Nie pozostaje więc nic innego, niż trzymać kciuki za deweloperów, by produkcja nad ową "trójką" szła szybko, sprawnie i zaowocowała gotowym produktem w sklepach najlepiej jeszcze w roku 2016.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!