News

Desperados III z nagraniem prezentującym umiejętności Isabelle Moreau

Maria Wawrzyniak, 16.08.2019 21:50 1

THQ Nordic zaprezentuje nam sporo swoich produkcji podczas gamescomu. Jedną z nich będzie Desperados III, do którego dostaliśmy dziś zwiastun jednej z postaci, Isabelle Moreau.

Desperados III to kolejna odsłona popularnego cyklu taktycznych strategii, które czerpią głównie z serii Commandos. Gra kontynuuje główny wątek fabularny z poprzednich części – głównym bohaterem jest John Cooper, czyli znany graczom rewolwerowiec. Obejmuje dowództwo nad bandą specjalistów, którzy razem z nim podejmują się najniebezpieczniejszych misji zlecanych na całym Dzikim Zachodzie.

Jeśli zaś chodzi o postać Isabelle MoreauTHQ Nordimówi o niej w ten sposób:

Urodzona oraz wychowana w Nowym Orleanie, Isabelle opanowała techniki okultystyczne Voodoo. Potrafi wkraść się do umysłu swoich wrogów i kontrolować ich działania. Umie także utworzyć mroczną więź pomiędzy dwoma wrogami, która pozwala im dzielić taki sam los – jeśli jedno gardło zostanie podcięte, drugie także się wykrwawi. Te moce mają jednak swoją cenę, bowiem Isabelle musi składać ofiarę z krewi za każdym razem, kiedy decyduje się ich użyć. Tyle że to nie może być krew kogokolwiek – to musi być jej własna krew.

Wiemy więc, że umiejętności tajemniczej szamanki sprowadzają się głównie do kontrolowania przeciwników za pomocą magii voodoo. Bohaterka przejmuje kontrolę nad umysłem wroga, który następnie staje się czymś w rodzaju jej marionetki. Isabelle ma również do swojej dyspozycji kota, który skutecznie odwraca uwagę przeciwników.

https://youtu.be/QDIjNq6_xeY

Desperados III zadebiutuje w grudniu tego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

najnowsze