News

Batman: Arkham Knight na PC wraca. Jest konkretna data

Patryk Purczyński, 25.10.2015 08:34 0

Warner Bros. wreszcie ponownie udostępni Batman: Arkham Knight w wersji na komputery osobiste. Oby tym razem obyło się bez wpadek.

Batman: Arkham Knight na PC zostanie ponownie udostępniony 28 października - poinformowała firma Warner Bros. Pierwotnie wersja ta zadebiutowała razem z wydaniami konsolowymi, ale jej stan okazał się być nieakceptowalny. Po fali krytyki, jaka zalała producenta i wydawcę, zdecydowano się wycofać edycję komputerową ze sprzedaży - do czasu, aż uda się doprowadzić ją do stanu używalności. Po czterech miesiącach prac najwidoczniej udało się osiągnąć zadowalające efekty.

Trudno sobie bowiem wyobrazić, by Warner Bros narażał swoją - i tak już mocno nadszarpniętą po wydarzeniach w okresie premierowym Batman: Arkham Knight - reputację na szwank i znów wypuścił niegrywalną wersję swojego hitu. Wydawca zapewnia, że w tym samym dniu, w którym edycja pecetowa trafi do sprzedaży, udostępniona zostanie także aktualizacja z całą zawartością, jakiej po premierze doczekali się konsolowcy (za wyjątkiem tej na wyłączność).

Na PC dostępne będą zatem: Photo Mode, Big Head Mode, Batman: Arkham Asylum Batman Skin oraz możliwość wyboru postaci w wyzwaniach AR. Osoby, które wykupiły przepustkę sezonową, również otrzymają dostęp do całej zawartości jaka ukazała się od debiutu Batman: Arkham Knight.

najnowsze