Śliczny i intrygujący Pavilion na nowym zwiastunie

Paweł Pochowski
2015/10/05 12:00

Piękna oprawa wizualna, surrealistyczne poziomy, rozgrywka ukazana z perspektywy czwartej osoby. Nowy trailer prezentuje wszystkie cechy gry.

Śliczny i intrygujący Pavilion na nowym zwiastunie

Jeżeli nazwa Pavilion nic Wam nie mówi, to być może zdziwicie się, że gra zapowiedziana została jeszcze w roku 2013. Natomiast jeszcze w czerwcu, zeszłego roku Piotr informował, że gra ukaże się w roku 2014, co jak widać nie okazało się prawdą. Tym razem znowu twórcy twierdzą, że Pavilion ukaże się "jeszcze w tym roku" - ile w tym prawdy, przekonamy się niedługo, ale trzymajmy kciuki, bo produkcje prezentuje się naprawdę ciekawie.

Dlaczego warto zainteresować się Pavilion? To gra, w której rozgrywka ukazana zostanie w... czwartej osobie. Oznacza to, że gracz poprzez swoje działania i manipulacje wpływa na bohatera, by poprowadzić go odpowiednią ścieżką. Jak wspominał Piotrek, akcja Pavilion toczy się w świecie obcym dla gracza i bohatera. Surrealistyczne, wyjęte ze snu miejsce, gdzie rzeczywistość zderza się z fantazją. Zbudowane z pięknej, ręcznie malowanej grafiki 2D i ambientowej muzyki, które czynią z gry niezapomnianą ucztę audio-wizualną. I to widać na pierwszy rzut oka na nowym, udostępnionym kilka dni temu zwiastunie gry. Zobaczcie sami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Martimat
Gramowicz
05/10/2015 17:57

Co to znaczy z perspektywy czwartej osoby?

KannX
Gramowicz
05/10/2015 16:47

Pavilion works best on HP Pavilion ;)

Phobos_s
Gramowicz
05/10/2015 12:37

Wygląda ciekawie. Trzeba będzie zagłosować, żeby Steam dał tej grze zielone światło.