Informacje

Nad scenariuszem Serious Sama 4 czuwa twórca fabuły The Talos Principle

...

W cyklu Serious Sam szykuje się rewolucja. Fabuła czwartej części kreślona jest bowiem przez twórcę scenariusza świetnego The Talos Principle.

Nad scenariuszem Serious Sama 4 czuwa twórca fabuły The Talos Principle - obrazek 1

Jonas i Verena Kyratzes będą odpowiedzialni za fabułę Serious Sama 4. Jonas napisał scenariusz dla Talos Principle, co tylko wzmaga oczekiwania wobec kolejnej odsłony przygód Poważnego Sama. Wiadomość jest o tyle zaskakująca, że do tej pory warstwa fabularna była jedynie tłem dla szalonej akcji. Czyżby tym razem było inaczej? - Scenariusz już jest kształtowany, a ja mogę powiedzieć tylko tyle, że warto na niego czekać! - zapowiada Damjan Mravunac z Croteamu.

Można być również pewnym, że Jonasowi Kyratzesowi motywacji do pracy nie zabraknie. - Fanem Serious Sama byłem jeszcze zanim zacząłem pracować z Croteamem. Muszę więc przyznać, że miałem nadzieję na włączenie mnie w następną odsłonę serii, o ile The Talos Principle wypadnie dobrze. Ważniejsze jest to, że od razu znaleźliśmy z zespołem wspólny język. Traktujemy się jak rodzinę, chcemy dalej współpracować. Przenosiny do Chorwacji i praca w biurze tylko to potwierdzają - mówi scenarzysta.

W podobnym tonie wypowiada się Verena Kyratzes. - Tak naprawdę nie spodziewałam się, że będę to robić. Początkowo jedynie sugerowałam pewne pomysły, fragmenty dialogów. Ostatecznie doszło do tego, że napisałam cały zarys scenariusza i pracuję na pełen etat w Chorwacji. To była bardzo miła niespodzianka, ponieważ od czasu prac nad The Talos Principle naprawdę zaprzyjaźniliśmy się z ludźmi z Croteamu - oznajmia.

Serious Sam 4 nie ma na razie wyznaczonego terminu wydania. Nie są też znane żadne bliższe szczegóły na temat gry.

Najnowsze
Lubisz nas?