Filmowy Just Cause zależny od sukcesu Hitman: Agent 47?

Katarzyna Dąbkowska
2015/09/10 15:00
3
0

Producent gry ujawnił również, że filmowy Just Cause będzie najprawdopodobniej oparty na trzeciej odsłonie serii.

Filmowy Just Cause zależny od sukcesu Hitman: Agent 47?

Pod koniec zeszłego miesiąca na ekrany polskich kin trafiła kolejna odsłona filmowych przygód Agenta 47. Film nie okazał się kasowym sukcesem. A to właśnie potrzebne było do zrealizowania filmu na podstawie gry Just Cause. O tym, że taki film powstanie wiedzieliśmy już dobrych kilka lat temu, jednak do tej pory sprawa pozostawała w stanie zawieszenia. Teraz jednak film jest już w planach, a jego budżet zależny będzie od sukcesu filmowego Hitmana. Tak przynajmniej twierdzi producent - Adrian Askarieh. W wywiadzie udzielonym portalowi IGN Askarieh został zapytany, jak daleko jest od sfilmowania gry. Oto jakiej udzielił odpowiedzi:

– Zobaczymy. Jesteśmy blisko. Im większy jest (Hitman: Agent 47), tym staje się to łatwiejsze. Ale myślę, że ostatecznie będzie to od tego niezależne, jeśli zrobimy to z odpowiednia ceną.

GramTV przedstawia:

Askarieh ujawnił również, że cały film może opierać się nie na historii przedstawionej w Just Cause, a w Just Cause 3:

- Myślę, że dwie pierwsze gry z serii Just Cause przechodzimy, bo to po prostu fajne. Ale ten ma fajną historię. Zawsze uwielbiałem historię Skorpiona, bo nigdy nie widziałem filmu o facecie, którego wysyłasz, by ten rozerwał ludzi od środka, a potem musi on podjąć świadomą decyzję, czy to, co robi jest słuszne czy nie i na tej podstawie zmienia cały system swoich przekonań - dodał.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
10/09/2015 21:19

Jak narazie o 47 slyszalem same zle opinie wiec chyba bedzie klapa.

Usunięty
Usunięty
10/09/2015 18:20

Jeśli Just Cause "the movie" jest zależny od sukcesu Hitman Agent 47 to już teraz wiem, że premierę przełożą na bardzo późny termin, aby pozbierać się po słabym filmie z sysym skrytobójcą (który w filmie nic nigdy nie zrobił po cichu)

dariuszp
Gramowicz
10/09/2015 16:21

A kiedy ten film o naszym kochanym 47? Ostatnio było coś co miało w tytule Hitman ale to chyba tylko zbieżność tytułów bo z grami to miało tyle wspólnego co ja z baletem.
Trwa Wczytywanie