News

FIFA 16 Ultimate Team - oto najlepsi piłkarze

Patryk Purczyński, 05.09.2015 15:35 0

Electronic Arts przedstawiło karty z 50 najlepszymi piłkarzami w popularnym trybie Ultimate Team, który oczywiście powróci w tegorocznej edycji FIFA.

Lionel Messi pozostaje najlepszym piłkarzem w FIFA Ultimate Team. W FIFA 16 karta wicemistrza świata z reprezentacją Argentyny grającego na co dzień w Barcelonie ma 94 punkty. Trudno się temu dziwić, wszak to właśnie ten zawodnik firmuje, już kolejny rok, produkcję EA Sports. Oczko niżej plasuje się Portugalczyk Cristiano Ronaldo, a najlepszą piątkę z 90 punktami na karcie dopełniają Luis Suarez, Arjen Robben i najlepszy w grze bramkarz, Manuel Neuer.

W czołowej pięćdziesiątce nie doszło do przewrotu. Największą zmianę zanotowała karta Naldo, wywodzącego się z Brazylii środkowego obrońcy Wolfsburga, któremu do ogólnego wyniku przybyły cztery punkty. W przypadku większości piłkarzy zmiany (w górę lub w dół) nie sięgają więcej niż jednego oczka. Uwzględniono za to przeprowadzone w letnim okienku transfery. Petr Cech reprezentuje już Arsenal, Angel di Maria broni barw PSG, obok zdjęcia Arturo Vidala widnieje herb Bayernu Monachium, a Bastianowi Schweinsteigerowi towarzyszy herb Man Utd.

Całą pięćdziesiątkę najlepszych piłkarzy w FIFA 16 Ultimate Team znajdziecie na stronie gry. Warto jeszcze zauważyć, że w przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji, EA Sports nie zmieniło żadnej z sześciu podstawowych wartości określających cechy piłkarza. Pozostano przy tempie, dryblingu, strzale, defensywie, podaniach i fizyczności.

najnowsze