Twrócy Max: The Curse of Brotherhood pytają graczy o to, który z projektów powinni zrealizować

Paweł Pochowski
2015/08/19 09:40
1
0

Do wyboru przedstawiono trzy koncepcje gier.

Twrócy Max: The Curse of Brotherhood pytają graczy o to, który z projektów powinni zrealizować

Press Play to należące do Microsoftu duńskie studio, które znane jest z takich dzieł jak Max: The Curse of Brotherhood oraz Kalimba. Aktualnie twórcy mają trzy gotowe koncepcje na trzy różne gry, natomiast to do graczy należeć będzie decyzja, która z nich zostanie zrealizowana. Głosowanie odbywa się na stronie microsoftstudios.com i trwa aż do 1 września. Zwycięzca zostanie ogłoszony 8 września. A oto trzej kandydaci:

Project: Dwarka - naładowana akcją po same brzegi gra FPP kładąca główny nacisk na element kooperacji, osadzona w świecie fantasy. Gracze łączą się wraz ze znajomymi w grupę składającą się z legendarnych, krasnoludzkich poszukiwaczy skarbów i razem przeszukują podziemia walcząc ze złem i bogacąc się w tym samym momencie.

W Project: Karoo gracze wcielają się w konstruktorów szalonych pojazdów, którymi następnie przemierzają rozległy świat w poszukiwaniu unikatowych części do swoich kolejnych projektów. Co więcej, ich konstrukcje muszą być odpowiednio udoskonalone, bo spotkanie się któregoś elementów z przeszkodą np. w postaci ziemi to szansa na rozwalenie go na tysiące elementów. Gdyby tego było mało, podczas swoich wędrówek spotkacie pełno innych graczy, bo Project: Karoo nastawione jest na tryb wieloosobowy.

GramTV przedstawia:

Trzecia z przygotowanych koncepcji to Project: Knoxville. Twórcy nazywają go połączeniem Igrzysk Śmierci z Uciekinierem, z tą jednak różnicą, że w Project: Knoxville wszyscy bohaterowie mogą przeżyć, jeżeli tylko będą z sobą współpracować i nie pozwolą, by zawładnęła nimi chciwość. Zabawa w grze będzie ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Czerpie ona sporo z gatunku survivali, ale łączy elementy z grą akcji, dzięki czemu zadaniem graczy nie jest po prostu dotarcie najdalej jak się da czy przeżycie przez określony czas. Gra łączy w sobie konkurencję z kooperacją - na starcie znajdują się dwa zespoły, a wygra ten, którego członkowie będą z sobą lepiej współpracować w obliczu wielu zagrożeń. Starcia mają trwać 10-20 minut

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
19/08/2015 10:01

Łatwiej jest mówić, ale trudniej zrobić, jeszcze trudniej utrzymać za ogon trzy sroki.... Dla mnie ten koncept krasnoludzkiej drużyny, łupienia i oczyszczania podziemi jest świetny ;d