Tajemniczą wyspę w RiME zwiedzimy już w maju

Paweł Pochowski
2017/03/09 09:25
1
0

Nowa produkcja hiszpańskiego, niezależnego studia Tequila Works zgodnie z planem zadebiutuje za trzy miesiące. Znamy szczegóły.

Tajemniczą wyspę w RiME zwiedzimy już w maju

W przypadku RiME o majowej dacie premiery mówiło się od dawna, teraz jednak poznaliśmy już oficjalny oraz szczegółowy termin debiutu gry. Nastąpi to 26 maja - tego dnia gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Cenę produkcji ustalono na poziomie 30 dolarów, poza Switchem - tutaj tytuł kosztuje 10 "zielonych" więcej.

RiME po prostu nie możecie przegapić, o ile lubicie świetnie zaprojektowane niezależne platformówki w stylu Ori and the Blind Forest, Brothers: A Tale of Two Sons czy Journey. Co więcej, w RiME miałem okazję już pograć, a nawet osobiście poznać deweloperów. I zapewniam Was, że ten tytuł będzie czymś więcej niż tylko grą z zagadkami czy przeszkodami do pokonywania. Niesie z sobą pewną uniwersalną przypowieść o życiowych wartościach widzianych oczami dziecka i póki co jak dla mnie, może być to jeden z czarnych koni tego roku. O tym jak będzie faktycznie, przekonamy się na koniec maja.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
09/03/2017 10:28

Fajnie, brakuje takich gier, po Ori czuję niedosyt i chcę więcej :D