Dziś debiutuje LEGO Worlds - mamy zwiastun premierowy

Paweł Pochowski
2017/03/10 11:45
0
0

A na nim sporo klocków i piosenka o wspólnym budowaniu i zabawie.

Dziś debiutuje LEGO Worlds - mamy zwiastun premierowy

To oczywiście nie przypadek, bo w LEGO Worlds nacisk położony jest właśnie na tworzenie wirtualnych światów z klocków lego, a następnie wymianę projektów z innymi graczami. Ot, taki klockowy Minecraft w innej odsłonie.

Fatastyczny świat złożony z klocków umożliwi graczom sporo opcji na rozgrywkę - wykonywanie misji, tworzenie budowli, latanie oraz jeżdżenie pojazdami czy odwiedzanie krain zbudowanych przez znajomych. Dodatkowo jak czytamy w informacji prasowej, biomy i dzieła wzrastają na wszelkie sposoby, jakie tylko wymarzy sobie gracz: czy to klocek po klocku, czy może poprzez stawianie przygotowanych już olbrzymich struktur LEGO® lub też kształtowanie i zdobienie samego krajobrazu za pomocą cudownych, stworzonych w tym celu narzędzi.

Dodatkowo w Lego Worlds znajdziecie także zróżnicowane tryby zabawy - szerzej na ich temat pisał Adam w Grze Wstępnej, który zauważył jednak, że "do premiery pozostał jeszcze miesiąc. To bardzo mało czasu na wprowadzenie nowej zawartości czy też poprawienie irytujących elementów. Miejmy nadzieję, że TT Games zdaje sobie sprawę z tego, co należy udoskonalić, by stworzyć dzieło mogące konkurować z Minecraftem". Jeżeli planujecie więc zakup produkcji, poczekajcie lepiej na pierwsze oceny.

GramTV przedstawia:

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny premierowy zwiastun gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!