DLC do Need for Speed będzie zawierać nie tylko samochody

Małgorzata Trzyna
2015/08/11 17:15
2
0

Jak skłonić graczy, by pozostali przy nowym Need for Speed na dłużej, jeśli nowe samochody to za mało?

DLC do Need for Speed będzie zawierać nie tylko samochody

- Chciałbym zmodernizować Need for Speed - powiedział Marcus Nilsson, producent wykonawczy. - Chciałbym, by gra nie była postrzegana jako tytuł, który jak co roku ukazuje się 3 listopada - lecz aby ludzie ją przyjęli, wciągnęli się i grali przez dłuższy czas. Właśnie ten cel musimy zrealizować w przypadku Need for Speeda, ponieważ aktualnie tak nie jest.

- Oczywiście, dziś nie będę wdawał się w szczegóły, jak spróbujemy to osiągnąć, ale mamy pewne plany. Uważam, że opowieść, jaką zobaczycie w grze, może zatrzymać was na dłużej. Zamierzamy także wykorzystać wiele innych sposobów na odświeżenie różnych elementów.

GramTV przedstawia:

Nilsson, zapytany o DLC, przyznał, że pojawi się coś więcej niż nowe paczki samochodów. Nie wyjawił jednak, co to będzie - nowe wyzwania, lokacje, czy jeszcze coś innego.

Need for Speed zmierza na PS4, Xboksa One i PC.

Komentarze
2
PokerMorda
Gramowicz
12/08/2015 13:07

To niech się wrócą trzy lata wstecz, i przypatrzą Need for Speed Most Wanted od Criterion Games. Kupiłem ją trzy lata temu i nadal w nią gram - bo po prostu daje mnóstwo frajdy. A nie kupiłem nawet żadnych DLC...

Usunięty
Usunięty
11/08/2015 17:42

"Jak skłonić graczy, by pozostali przy nowym Need for Speed na dłużej, jeśli nowe samochody to za mało?" powinniście jeszcze dodać - "Na pewno nie dowiesz się z tego newsa!"