E3 2015: Otwarty świat i multiplayer w Mirror's Edge Catalyst

Patryk Purczyński
2015/06/18 15:27
1
0

Erik Odeldahl zdradza kolejne szczegóły na temat Mirror's Edge Catalyst. Gra będzie zawierała tryb multiplayer.

E3 2015: Otwarty świat i multiplayer w Mirror's Edge Catalyst

Na potrzeby Mirror's Edge Catalyst ekipa DICE tworzy duże, otwarte miasto. - Mocno pracowaliśmy nad systemem animacji. Jest ich teraz znacznie więcej. Mamy taką filozofię, że jeśli stoisz gdzieś, patrzysz na coś i wydaje ci się, że byłbyś w stanie tam doskoczyć, to powinieneś być w stanie to zrobić - mówi dyrektor projektu Erik Odeldahl. Świat ma się cechować ogromną interakcją z główną bohaterką.

Nie będzie miał on jednak otwartej struktury od samego początku. Do kolejnych sekcji gracze uzyskają dostęp wraz z rozwojem kampanii w Mirror's Edge Catalyst. Z czasem Faith otrzyma także nowe gadżety, które umożliwią jej modyfikacje w systemie poruszania.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel DICE informuje ponadto, że w Mirror's Edge Catalyst zabraknie trybu kooperacji. Pojawi się natomiast oparty na rywalizacji multiplayer. Nie będzie się on jednak sprowadzał do strzelania (przypomnijmy, że Faith nie będzie nawet mogła podnieść broni palnej), a bardziej na ściganiu się graczy. - Catalyst oparte jest na płynności poruszania się - podkreśla Odeldahl. Tego samego należy się spodziewać po trybie wieloosobowym.

Mirror's Edge Catalyst zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Premierę gry zaplanowano na 23 lutego.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
18/06/2015 17:57

Czyli po ulicy też będzie można normalnie chodzić? Bo otwarty świat złożony z samych dachów byłby trochę dziwny.