News

Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze zapowiedziane na PS4

Katarzyna Dąbkowska, 16.06.2015 14:57 17

Quantic Dreams potwierdziło, że obie gry zmierzają na nową konsolę Sony. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Twórcy Heavy Rain otworzyli konto na Twitterze jeszcze przed rozpoczęciem targów E3. Zastanawialiśmy się wtedy czy Quantic Dreams nie szykuje aby na pewno nowej odsłony gry. Dziś możemy potwierdzić z pewnością, że nie chodziło o nową pozycję, a o odświeżoną wersję gry, która niebawem trafi na konsolę PlayStation 4.

To jednak nie koniec zapowiedzi. Quantic Dreams potwierdziło również, że Beyond: Dwie Dusze także zmierza na nowe konsole Sony. Nie potwierdzono jednak, kiedy dokładnie zobaczymy obie gry na PlayStation 4, choć ma nastąpić to jeszcze w tym roku. Gry będziemy mogli zakupić zarówno cyfrowo, jak i w wersji pudełkowej w pakiecie. Można je będzie nabyć również osobno. Co ciekawe, nowa edycja gry nie pojawi się w Ameryce Północnej, a jedynie w Europie i regionach PAL. Więcej o wspomnianych produkcjach dowiecie się z naszych recenzji. Znajdziecie je klikając tutaj i tutaj.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.