Informacje

E3 2015: Beta Street Fightera V w lipcu. Wraca Cammy

...

[Zaktualizowano] Betatesty Street Fightera V najpierw będą dostępne na PlayStation 4. Na konferencji Sony zaprezentowano nowy zwiastun gry.

E3 2015: Beta Street Fightera V w lipcu. Wraca Cammy - obrazek 1

Street Fightera V jako pierwsi będą mieli okazję przetestować właściciele PS4. Pierwsza faza bety ruszy 23 lipca. Pecetowcy najprawdopodobniej też dostaną możliwość sprawdzenia przedpremierowej wersji bijatyki, ale konkretów w ich sprawie na razie brakuje.

Wiadomo natomiast, że obsada Street Fightera V zostanie wzbogacona o słynne postacie, Cammy i Birdie. Cammy po raz pierwszy stanęła na arenie walki w 1993 roku, w Super Street Fighter II. Birdie zadebiutował dwa lata później w Street Fighter Alpha.

Na razie rzućcie okiem na nowy zwiastun Street Fightera V. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok. Przypomnijmy, że produkcja Capcomu ominie konsole Xbox.

[Aktualizacja] W sieci pojawiły się nowe screeny ze Street Fightera V. Pokazują one m.in. nowo ogłoszone w trakcie konferencji Sony postacie. Do grupy wcześniej ogłoszonych wojowników dołączyli Cammy i Birdie.

Najnowsze
Lubisz nas?