E3 2015: Madden NFL 16 z prezentacją rozgrywki, draftem i datą premiery

Patryk Purczyński
2015/06/15 23:51
0
0

Twórcy Madden NFL 16 uderzają w tony ligi fantasy. Ich zdaniem będzie to bardzo interesująca funkcja w grze traktującej o futbolu amerykańskim.

E3 2015: Madden NFL 16 z prezentacją rozgrywki, draftem i datą premiery

- Ludzie uwielbiają draftować. Lubią spotkać się w jednym pomieszczeniu i wybierać skład swojego zespołu. Sądzą, że mają lepsze informacje na temat danego gracza. Pomyśleliśmy więc, że moglibyśmy dodać te doświadczenia do Maddena - mówi starszy producent Madden NFL 16, Seann Graddy. Gra została zaprezentowana podczas konferencji Electronic Arts na E3, a lwią część pokazu pochłonęła właśnie funkcja Draft Champions.

Uczestnicząc w serii draftowych wyborów gracze będą mogli dopełnić swój skład wymarzonymi talentami. Tak wybrany skład można wystawić do boju przeciwko innym graczom i sztucznej inteligencji w turniejach.

GramTV przedstawia:

Komponowanie drużyny to jedno, dyspozycja na boisku to osobna sprawa. O tym, jak Madden NFL 16 prezentuje się w akcji, możecie się przekonać oglądając poniższy gameplay trailer. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Premiera na PlayStation 4 i Xboksie One zaplanowana jest na 25 sierpnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!