Atakuj, broń, buduj i niszcz - Block N Load już na PC

Patryk Purczyński
2015/04/30 09:19
1
0

Jagex wypuścił swoją nową wieloosobową strzelankę. Premierze Block N Load towarzyszy pełen destrukcji zwiastun.

Atakuj, broń, buduj i niszcz - Block N Load już na PC

Block N Load zadebiutował na komputerach osobistych. Grę jeszcze przez kilka godzin można kupić w obniżonej cenie, zaś po upływie czasu promocyjnego będzie ona wynosiła 28 euro. Firmie Jagex zależy na przyciągnięciu uwagi graczy, dlatego już w swoim premierowym tygodniu wspomniany tytuł staje się częścią darmowego weekendu na Steamie. To oznacza, że wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w zabawie 5 na 5.

- Chcielibyśmy, aby Block N Load było grą wyjątkową, stawiającą w równej mierze na spryt i siłę, w której każdy gracz może na swój sposób przyczynić się do sukcesu drużyny - mówi David Solari z firmy Jagex. - Nie możemy się doczekać, aż gracze ruszą w bój i pokażą całą swoją kreatywność, jednak dzisiejsza premiera Block N Load na Steamie jest dopiero początkiem. Gracze są dla nas najważniejsi i to właśnie dla nich ciągle będziemy pracować nad ulepszaniem gry - zapewnia.

GramTV przedstawia:

Poniżej prezentujemy nowy zwiastun Block N Load. Zachęcamy również do lektury wrażeń z nietypowego pokazu gry.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
30/04/2015 16:35

Nie polecam, od bety wiele się nie zmieniło a liczba graczy zarzuca mi stwierdzeniem że bliżej jej do końca niż do początku.