Halo Online w akcji

Patryk Purczyński
2015/04/13 16:32
4
0

W sieci pojawiają się nagrania rozgrywki z bety Halo Online. Przedstawiamy przykładowe filmy, pokazujące czego można spodziewać się po tym tytule.

Halo Online w akcji

Choć gry z głównej serii Halo od dłuższego czasu omijają pecety, właściciele tej platformy doskonale wiedzą, jak wyglądają potyczki w uniwersum stworzonym przez Bungie. Teraz mogą ich zaznać sami - o ile mieszkają w Rosji i załapali się do zamkniętej bety Halo Online. Wszystkim innym pozostaje oglądanie gameplayów. Dwa z nich prezentujemy poniżej.

Do tej pory Halo Online można było podziwiać przy okazji wypuszczenia pierwszego trailera; pojawiały się też filmy prezentujące lokacji, w których jednak brakowało soli gry: wymiany ognia. Tym razem jednostki są już na polu bitwy i wzajemnie się zwalczają. Przypomnijmy, że produkcja ta oparta jest na zmodyfikowanym silniku Halo 3. 343 Industries nie wykluczyło, że Halo Online na późniejszym etapie trafi też na inne rynki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
fenr1r
Gramowicz
13/04/2015 22:49
Dnia 13.04.2015 o 21:22, Dragoon84 napisał:

Oj brakuje dobrego niedrewnianego strzelania online na PC - oczywiscie szacun dla BF 4 ....

Tak na marginiesie, to FPSy online na PC nie kończą się na BFie i CoD. Jest w czym wybierać.

Usunięty
Usunięty
13/04/2015 21:42

nie wiem czemu ludzie nazywalja to Halo 3 jak to wyglada jak Halo 4 tyle na ULTRA :) możę temu iż na PC wyszly jeno dwie czesci ...nie wiem xd

Usunięty
Usunięty
13/04/2015 21:22

Oj brakuje dobrego niedrewnianego strzelania online na PC - oczywiscie szacun dla BF 4 ....Jakiś czas temu szczerze mnie wiadomość o powstaniu tego uniwersum na PC zaskoczyła - halo na myszce i klawie - nareszcie "w domu" :DSwoją drogą w czym ci Rosjanie są lepsi od normalnego Europejczyka ..... ciągle im się podstawia pod nos wszystko, jako pierwszym .....
Trwa Wczytywanie