Darmowa wersja Driveclub nie została anulowana

Paweł Pochowski
2015/02/24 18:35
3
0

Tak przynajmniej zapewnia inny przedstawiciel Sony.

Darmowa wersja Driveclub nie została anulowana

Inny, ponieważ pisaliśmy wczoraj o słowach prezesa PlayStation Europe, który nie zdobył się na zapewnienie, że ta wersja w ogóle powstanie, czym oczywiście zasiał sporo niepokoju w sercach posiadaczy PlayStation 4. Na ratunek im przybywa inny pracownik Sony, z którym skontaktował się Eurogamer.

- Cały czas pracujemy nad poprawą pojemności serwerów, co pozwoli nam uruchomić darmową wersję Driveclub tak szybko, jak tylko się da. Jednocześnie nie jesteśmy na ten moment w stanie podać żadnej konkretnej daty - usłyszał przedstawiciel serwisu. Cóż, to akurat pokrywa się ze słowami, które słyszeliśmy tydzień temu. Wygląda więc na to, że Jim Ryan swoją niefortunną wypowiedzią narobił po prostu trochę zamieszania, a gra prędzej czy później ale w końcu zostanie oddana w ręce abonentów PS Plus.

GramTV przedstawia:

A przynajmniej trzymamy za to kciuki. Swoją drogą polecamy Waszej uwadze świeżutki, gramowy tekst Michała Ostasza o tym, jak gra prezentuje się dziś i czy warto się nią w końcu zainteresować.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
26/02/2015 22:22

Niech tak nie ściemniają z tą pojemnością serwerów.W pierwszych tygodniach od wydania gry mogłem jeszcze w to uwierzyć.Ale teraz?Od premiery gry minęło parę ładnych miesięcy, jeżeli w takim czasie nie potrafią poradzić sobie z serwerami, to nie wiem czy ta gra powinna w ogóle powstać.

kris090
Gramowicz
24/02/2015 20:02

Po tej całej patologii z Drive Club jedynym sposobem wyjścia z twarzą jest danie pełnej wersji jako dodatkowej gry w PS+. Innej dobrej drogi nie ma.

Usunięty
Usunięty
24/02/2015 19:31
Trwa Wczytywanie