Informacje

Co z debiutem DriveClub w PlayStation Plus?

6

Jak twierdzą twórcy, ta wersja gry nie jest jeszcze gotowa.

Co z debiutem DriveClub w PlayStation Plus? - obrazek 1

I wiele wskazuje na to, że nie darmowy DriveClub nie prędko trafi do abonentów PlayStation Plus. Większość problemów z debiutem gry została już dawno zażegnana, ale po dziś dzień twórcom nie udało się udostępnić zapowiedzianej dwa lata temu darmowej wersji gry dla osób opłacających abonament. Evolution Studios przyznaje, że nie jest ona jeszcze gotowa. - Pracujemy nad tym, ale cały czas zostało nam sporo pracy z serwerami, aby obsłużyć DriveClub PS Plus Edition - taką odpowiedź z oficjalnego Twittera studia uzyskał jeden ze zniecierpliwionych oczekiwaniem fanów. Innymi słowy oznacza to: będzie, ale to jeszcze potrwa.

Przypominamy tylko, że w międzyczasie twórcy zdążyli wydać DLC z japońskimi trasami do gry oraz z nowymi samochodami, a także zapowiedzieli kolejny mikrododatek, w którym znajdzie się najszybsze auto w grze. Widać prace nad dodatkami idą lepiej niż te związane z serwerami.

6 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Mrocz

Praca nad dodatkami MUSI iść lepiej niż nad darmówką, bo ludzie mają już opłacone przepustki sezonowe, które obiecały nowy pakiet co miesiąc.

Wersja PS+ to ma być takie większe demo z jedną lokacją i paroma samochodami, jak ktoś nie może się doczekać, to zdecydowanie warto poszukać i kupić pełnego DC. Zwłaszcza, że grę można dostać bardzo tanio. Zdecydowanie warto dać jej szansę zwłaszcza, że Evolution profesjonalnie dba o rozwój gry dając bardzo dużo zawartości zarówno tej darmowej jak i płatnej.

Odpowiedz
Mt07

Ogólnie to i tak pewnie będzie wersja okrojona ala demo albo free to play. Teraz można kupic na Ps+ za 105 zł. Zawartość to jedna piąta tego co dostaniemy normalnie wydając na używkę 120zł. Wg mnie na Ps+ ta gra może trafić po prostu do free to play i to za rok:) Sam chybia kupię używkę i nie będę ględził i biadolił 120 zł za grę wyścigową to nie tak dużo a fun przedni. Szkoda jedynie że nie ma split screena:/

Odpowiedz
Mrocz

@Mt07 gra ciągle się rozwija. Oficjalnie twórcy przyznali, że nad Split Screen nie pracują, ale nie wykluczają go w przyszłości. Więc nigdy nie wiadomo :)

Odpowiedz
ozoqq

To już jest jakaś parodia.

Odpowiedz
G The_Deker_10

Strasznie długo to trwa. Pewnie chcą grę dopracować porządnie. Albo tak przynajmniej sobie mówmy :P
Doczekamy sie w końcu ;)

Odpowiedz
Urungulu

Ja nie narzekam, gra się naprawdę dobrze :) Acz przyznam szczerze, że split screen byłby boski!

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?