Informacje

Platinum Games stworzyło nową grę 2D z Bayonettą w roli głównej

... Katarzyna Dąbkowska

Nie tego się raczej spodziewaliście.

Platinum Games stworzyło nową grę 2D z Bayonettą w roli głównej - obrazek 1

Tęskniliście za Bayonettą? Platinum Games ma dla Was lekarstwo. Wiedźma powróciła! Tym razem jednak ujrzycie ją w wersji 2D. Twórcy gry postanowili bowiem udostępnić graczom nową produkcję z Bayonettą w roli głównej w formie gry przeglądarkowej.

Nową produkcję odpalicie za darmo w przeglądarkach Chrome, Firefox, Safari i Internet Explorer 9, a także na urządzeniach mobilnych od Apple z systemem iOS 7 (lub wyższym).

W grze wcielamy się w tytułową bohaterkę i łoimy anioły, które nadchodzą z prawej strony planszy. Warto nadmienić, że gra jest łudząco podobna do primaaprilisowego żartu Platinum Games z 2010 roku. Z tą różnicą, że w najnowszym projekcie nie można się poruszać Bayonettą swobodnie. Zwiastun tego tytułu znajdziecie poniżej.

Grę znajdziecie na oficjalnej stronie Platinum Games. Nie sugerujcie się przy tym błędem 404, gra odpali się bezproblemowo, wystarczy odrobinę cierpliwości.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?