Informacje

Najlepsze gry mobilne - styczeń 2015

0 Katarzyna Dąbkowska

Zastanawialiście się nad tym, w jakie świeże gry na platformy mobilne warto zainwestować swoje pieniądze? Nie? To nic. Zrobiliśmy to za Was. Tym razem z pomocą redakcji portalu tablety.pl.

Najlepsze gry mobilne - styczeń 2015 - obrazek 1

W grudniu zeszłego roku mogliśmy liczyć na sporo świetnych produkcji na platformy mobilne z Androidem i iOS. Styczeń nie zapowiadał się tak obficie, jednak czekało na nas kilka naprawdę świetnych niespodzianek, jak chociażby Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, które z zaskoczenia pojawiło się w App Store.

Wraz z redakcją tablety.pl postanowiliśmy wybrać 10 najlepszych gier, które pojawiły się w Google Play i App Store w zeszłym miesiącu. Na liście z pewnością znajdzie się coś dobrego dla każdego, poczynając od bijatyk, gier logicznych, czy przygodówek, poprzez odświeżoną wersję jednej z najlepszych gier wszech czasów, po pozycje towarzyszące wysokobudżetowym produkcjom, takim jak Wiedźmin czy Evolve.

Chcecie przekonać się, jakie gry trafiły do rankingu? Zobaczcie zatem listę najlepszych gier mobilnych stycznia 2015 w portalu tablety.pl.

Najnowsze
Lubisz nas?