Madden NFL 15 dokładnie przewidziało wynik Super Bowl - i nie tylko wynik!

Patryk Purczyński
2015/02/02 10:21
4
0

Nie trzeba było siedzieć do późnych godzin nocnych, by poznać zwycięzcę tegorocznego Super Bowl. Już przed spotkaniem wynik meczu co do punktu przewidziało bowiem Madden NFL 15.

Madden NFL 15 dokładnie przewidziało wynik Super Bowl - i nie tylko wynik!

Madden 15 wyłonił już zwycięzcę Super Bowl XLIX - pisaliśmy wczoraj na godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego w najważniejszym wydarzeniu sportowym w Stanach Zjednoczonych. Symulacja meczu rozegrana w produkcji EA Sports okazała się prorocza - mecz zakończył się zwycięstwem New England Patriots. To jednak dopiero początek trafionych proroctw Maddena.

Gra EA co do punktu trafiła końcowy wynik (28:24 dla Patriotów), a nawet po części przebieg spotkania. Zarówno w wirtualnym jak i prawdziwym meczu w trzeciej kwarcie na wyraźnym prowadzeniu, dokładnie 24:14, znajdowała się broniąca trofeum drużyna, Seattle Seahawks, by ostatecznie po dramatycznej ostatniej części spotkania roztrwonić dziesięciopunktową przewagę.

GramTV przedstawia:

Mało tego, ostatnia punktowa akcja meczu w obu przypadkach wzięła się z takiej samej zagrywki New England Patriots. Tu i tu nagrodę MVP finałowego meczu NFL zdobył quarterback zwycięskiej ekipy, Tom Brady.

Komentarze
4
Martimat
Gramowicz
02/02/2015 16:26
Dnia 02.02.2015 o 10:51, Yazz4 napisał:

Dzięki za spoiler... Chciałem obejrzeć dziś a wy daliście d....

Było ogladać w nocy - Warto było!WG statystyk - około 7 mln Amerykanów weźmie (wzięło już) urlop na rządanie :DMecz genialny - całkowicie inny niz poprzedni finał - tam flaki z olejem i połowa tych punktów co w 49 Super Bowl.Tom Brady ustanowił kilka rekordów, wpisał się w tym momencie jako legenda w tej dyscyplinie. Gdyby nie to, ze jego dwa podania przechwycono (łącznie w całej karierze 9) - to byłoby po meczu godzine wcześniej :)@TuchaczevskyCo do trudności w zrozumieniu zasad - 2 minuty i rozumiesz. To ni trudniejsze niż skumanie co to spalony w pilce nożnej. Choć i to jest wyzwaniem dla niektórych :PPS: Dla odmiany odpalę sobiewarhammerowego BloodBowl - zainspirowało mnie

Usunięty
Usunięty
02/02/2015 11:04

Nigdy nie kumałem mechanizmu tej gry. A może wypadałoby powiedzieć... sportu.

Usunięty
Usunięty
02/02/2015 11:03

> Dzięki za spoiler... Chciałem obejrzeć dziś a wy daliście d....Trzeba było nie wchodzić w treść artykułu

Usunięty
Usunięty
02/02/2015 10:51

Dzięki za spoiler... Chciałem obejrzeć dziś a wy daliście d....