Informacje

Za ściągnięcie pirackiego The Talos Principle grozi uwięzienie... w windzie

...

Croteam słynie z tego, że potrafi dopiec osobom pobierającym grę z nielegalnych źródeł. Nie inaczej jest w przypadku The Talos Principle.

Za ściągnięcie pirackiego The Talos Principle grozi uwięzienie... w windzie - obrazek 1

- Świetnie rozegrane, Croteam. Świetnie rozegrane - taki komunikat znalazł się na Twitterze Devolver Digital, wydawcy The Talos Principle. Firmie nie chodzi bynajmniej o znakomite oceny, jakie zbiera tytuł, ale o psikusa, jakiego chorwacka ekipa sprawiła użytkownikom pirackiej wersji gry.

Przytoczony wpis na Twitterze został zamieszczony wraz z linkiem do jednego z forów, na którym ktoś skarży się na pewien błąd w The Talos Principle. - Kiedy odblokowałem drugie piętro w wieży, wszystkie windy przestały działać. Gdy tylko chcę się dokądś dostać, wagony zatrzymują się w połowie drogi i nie mogę nic zrobić. Czy ktoś ma ten sam problem? Co powinienem zrobić? - pyta zatroskany użytkownik.

Okazuje się, że odpowiedzią na pierwsze z zadanych pytań jest: "tak, osoby, które pobrały The Talos Principle z nielegalnych źródeł"; na drugie można natomiast odpowiedzieć: wyposażyć się w oryginalną wersję gry. Croteamowi gratulujemy kolejnej udanej zasadzki.

Najnowsze
Lubisz nas?