Informacje

Guild Wars 2: Season 2 powróci 13 stycznia

... Małgorzata Trzyna

Na początku listopada ArenaNet udostępniła kolejny fragment opowieści w Guild Wars 2 oraz nową mapę - Silverwaste. Ciąg dalszy historii poznamy 13 stycznia, a w międzyczasie będziemy mogli brać udział w świątecznym festiwalu.

Guild Wars 2: Season 2 powróci 13 stycznia - obrazek 1
Guild Wars 2

- Kilka miesięcy temu zapowiedzieliśmy nowe Living World w Guild Wars 2 - pisze przedstawiciel ArenaNet. - Zarówno fabuła, jak i cały świat Tyrii zmierzają tam, skąd nie ma powrotu. Zdążyliśmy już zajrzeć do legowiska Glinta, odkryć tajemnice Durmand Priory, byliśmy świadkami upadku przywódcy Zephyritów, znaleźliśmy ostatnie znane smocze jajo, tylko po to, by ukradła je nam stara przyjaciółka, przeszukaliśmy też pierwsze wspomnienia rasy sylvari, próbując ją odnaleźć. Teraz nasza opowieść skupia się na flocie Paktu, która przygotowuje się do ataku na dżunglę. Nasi bohaterowie stanęli przed zapieczętowaną jaskinią ozdobioną pradawnymi runami. 13 stycznia powróci Living World Season 2 - będziecie mogli wówczas zajrzeć do środka i odkryć coś, co na zawsze zmieni oblicze Tyrii.

Twórcy przygotowali szereg atrakcji, które umilą nam oczekiwanie na kontynuację opowieści. W najbliższy wtorek, 16 grudnia, w Guild Wars 2 rozpocznie się coroczny, świąteczny festiwal, "A Very Merry Wintersday", który tym razem odbędzie się w Divinity's Reach. Twórcy ogłosili także nowy sezon w trybie PvP, w którym można zdobyć nie tylko zdobyć sławę, ale i cenne nagrody. Miłośnicy WvW będą mogli z kolei wziąć udział w pierwszym nie-turniejowym zdarzeniu - WvW Sneak Attack. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry: guildwars2.com.

Najnowsze
Lubisz nas?