Informacje

Nowy God of War w drodze, ale na konkrety trzeba zaczkeać

...

Jeszcze sporo wody w rzece upłynie, nim poznamy bliższe szczegóły na temat nowego God of Wara. Na razie fanom serii musi wystarczyć zapewnienie, że prace nad kolejną odsłoną serii trwają.

Nowy God of War w drodze, ale na konkrety trzeba zaczkeać - obrazek 1

Rozczarowany opuszczał Las Vegas ten, kto do światowej stolicy hazardu przybył w nadziei, że na PlayStation Experience zapowiedziany i zaprezentowany zostanie nowy God of War. Cory Barlog z Sony Santa Monica potwierdził co prawda, że prace nad kolejną odsłoną serii trwają, ale minie jeszcze sporo czasu nim studio będzie gotowe podzielić się bliższymi informacjami. To z kolei sugeruje, że produkcja znajduje się na bardzo wczesnym etapie.

- Miło jest wiedzieć, że jakaś gra znajduje się w produkcji, ale nie spodziewajcie się usłyszeć niczego więcej przez kolejny rok lub dwa - skwitował Cory Barlog. Kratos dostał tym samym od Sony dłuższy urlop. Być może jest to spowodowane wyraźnym spadkiem zainteresowania God of Warem przy okazji premiery GoW: Ascension. Wydana w marcu ubiegłego roku gra sprzedała się zdecydowanie gorzej od God of War III.

Najnowsze
Lubisz nas?