Informacje

Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo!

2 Michał Grabowski

W zeszłym tygodniu na Gramsajtach mogliście zapoznać się z pierwszymi wrażeniami na temat najnowszego dodatku do World of Warcraft, opiniami związanymi z kontrowersyjną grą Hatred, a także obejrzeć materiał o Katawa Shoujo przygotowany przez jednego z Gramowiczów! Pojawiło się także wiele innych, ciekawych wpisów. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do statystyk...

Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo! - obrazek 1

Statystycznie…

W ubiegłym tygodniu napisaliście równo 50 wpisów, co w porównaniu z ostatnim podsumowaniem dało lekki spadek Waszej aktywności o pięć tekstów. Średnio publikowaliście 7,14 wpisu dziennie, a po raz kolejny niezwykle ciekawie prezentuje się aktywność w poszczególnych dniach.

Otóż najaktywniejszym dniem w zeszłym tygodniu była tym razem środa – napisaliście wtedy aż 23 wpisy! Z drugiej strony najsłabiej pod kątem ilości wrzucanych tekstów na Gramsajty wypadły poniedziałek, wtorek i czwartek – w ciągu tych dni pojawiły się tylko 4. Z kolei w kwestii komentarzy już nie było tak dobrze, ponieważ po zliczeniu wszystkich okazało się, iż pod wszystkimi wpisami napisaliście ich tylko 33.

World of Warcraft po latach…
Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo! - obrazek 2
A jak Wam się podoba nowy dodatek do World of Warcraft? :)

Jakby nie spojrzeć to już niedługo jedna z najpopularniejszych gier MMO będzie mogła świętować swoje dziesiąte urodziny! Mowa o World of Warcraft, które nadal przyciąga miliony graczy na serwerach.

Osiol oprócz tego, iż często na swoim Gramsajcie dzieli się z Wami postępami w pracach nad Donkey Comix, co jakiś czas wrzuca teksty związane z MMO od Blizzarda. A powód był nie byle jaki, bo 15 października udało mu się zapoznać z tym, co oferuje dodatek Warlords of Draenor, a dokładniej tym co oferuje pod kątem wizualnym. A o tym czy Osiołkowi spodobał się nowy wygląd Taurena dowiecie się z jego wpisu!

Oczywiście pojawiły się także recenzje, wrażenia z gier i cała masa gameplayów, co bardzo mnie cieszy! Jeśli więc macie chwilkę to proponuję zrobić sobie coś ciepłego do picia i zarezerwować kilka minut dla takich gier jak Risen 3: Titan Lords i Middle-earth: Shadow of Mordor. Miłego seansu!

Recenzje:

Gameplaye:

O Hatred i Katawa Shoujo…
Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo! - obrazek 3
larkson próbuje swych sił na scenie YouTube!

Ostatnimi dniami ciężko było uniknąć newsów związanych z kontrowersyjną grą Destructive Creations pod tytułem Hatred. Ten temat nie ominął także naszych Gramsajtów!

Swoje przemyślenia odnośnie tego tytułu opublikowali u siebie PokerMorda i EddekFZ. Jeśli więc chcielibyście także zabrać głos w dyskusji to śmiało udzielajcie się na swoich Gramsajtach, a także na Forum!

Z kolei larkson w ubiegłym tygodniu zadebiutował… pierwszym materiałem na YouTube! Opowiedział w nim, w swoim charakterystycznym stylu, na temat Visual Novel Katawa Shoujo.

Oby z każdym kolejnym było coraz lepiej i tego Ci życzymy!

Filmowo, książkowo i zabytkowo…
Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo! - obrazek 4
ManweKallahan tradycyjnie podsumowanie ubiegły miesiąc w kwestii obejrzanych filmów...

Tradycyjnie ManweKallahan podsumował na swoim Gramsajcie jak pod kątem obejrzanych filmów prezentował się ubiegły miesiąc. A tym razem udało mu się znaleźć czas na aż 14 pozycji, wśród których znalazły się takie obrazy jak m.in. Sin City 2: Damulka Grzechu Warta, Red, a nawet Monty Python i Święty Graal czy Żywot Briana!

Z kolei Graffis w ubiegłym tygodniu opublikował drugi odcinek z serii wpisów związanych z filmem Bogowie. Tym razem przyjrzał się jak praca lekarza wygląda w serialach, a jak proces leczenia przebiega w prawdziwym życiu.

Po wystroju Gramsajta boriasa można spodziewać się wpisów związanych ze światem Warhammera 40,000. Nie było inaczej i tym razem, ponieważ przeczytał i zrecenzował sagę Herezji Horusa wydaną przez Fabrykę Słów. A użytkownik Pierogi_z_Cukrem na kilku zdjęciach przedstawił pewien dworek, którego lata świetności niestety minęły i raczej nie widać, aby coś miało się w tej sprawie zmienić

Twórczość gramsajtowa…
Co w gramsajtach piszczy #113 - O World of Warcraft, Hatred i Katawa Shoujo! - obrazek 5
Atanael opublikował kolejne opowiadanie!

Na zakończenie zapraszam do zapoznania się z tym, co nasi użytkownicy zaprezentowali w kwestii twórczości gramsajtowej!

W ubiegłym tygodniu pojawiły się dwa ciekawe opowiadania: pierwsze Atanaela pod tytułem Pioneer 10 i drugie autorstwa boriasa o nazwie Strażnik. Pojawił się także wiersz Olbrzymka, który wyszedł spod pióra użytkownika ser_plesniowy.

I to tyle w kwestii kolejnego podsumowania Waszej aktywności na Gramsajtach! Zachęcamy do dzielenia się własnymi przemyśleniami i spostrzeżeniami nie tylko na naszych blogach, ale także na forum!

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Silin_Xeadon

Rozwalają mnie niektóre nicki ;)
Generalnie jednak pozytywnie, miło się czyta Wasze wypociny!

Odpowiedz
G Muradin_07

Powiem szczerze, że sam niekiedy jestem zaskoczony tym, jakie ksywki przewijają się w podsumowaniach... ale za to są charakterystyczne i niepowtarzalne! :D

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?