Project Spark debiutuje po półrocznych beta-testach

Małgorzata Trzyna
2014/10/07 17:15
2
0

Zobaczcie zwiastun premierowy i screeny.

W ciągu ostatnich miesięcy ponad milion osób spędziło w Project Spark łącznie 4 miliony godzin, tworząc 70 000 poziomów, które gracze mogą wypróbować już teraz. Nowe poziomy pojawiają się codziennie, a wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie - bez względu na to, jaki gatunek gier lubi i jak dobrze potrafi grać. Produkcja jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Choć oficjalnie beta-testy zostały zakończone, Project Spark będzie nadal ewoluować jako usługa kształtowana przez społeczność.

GramTV przedstawia:

Project Spark oferuje łatwe w obsłudze narzędzia, dzięki którym gracze mogą tworzyć własne gry i dzielić się nimi z innymi użytkownikami lub wypróbowywać udostępnione dzieła. Mogą też wprowadzać modyfikacje do już istniejących projektów.

Project Spark jest produkcją free-to-play, którą mogą pobrać posiadacze Xboksów One, Xboksów 360 i Windows 8.1. W grze dostępna jest specjalna zawartość, którą można kupić za kredyty otrzymywane podczas gry lub za tokeny, umożliwiające natychmiastowy dostęp do dodatków.

Project Spark debiutuje po półrocznych beta-testach

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
08/10/2014 10:37

Tylko na XO i PC (Windows 8 - nie niżej). Wybacz. Jestem fanem X360, bo MS się udała bardzo. Ale sztuczne ograniczanie aplikacji / programu do XO i zwłaszcza W8 to już debilizm. Ok X360 mógłby nie pociągnąć, ale co do PC każdy potwór może latać na W7 więc po co to całe wymuszanie W8?

PokerMorda
Gramowicz
07/10/2014 18:01

Zaraz, ta gra jest na Xbox 360? FREE 2 PLAY?!Jeszcze tylko powiedzcie, czy mogę grać bez Golda, a będę szczęśliwy :D