Triad Wars, nowa produkcja w uniwersum Sleeping Dogs, to gra sieciowa. Tylko na PC

Mateusz Stanisławski
2014/09/20 08:45
6
0

Na konkretną dawkę szczegółów musimy czekać do poniedziałku, ale pierwsza skromna porcja informacji zdążyła już ujrzeć światło dzienne.

Triad Wars, nowa produkcja w uniwersum Sleeping Dogs, to gra sieciowa. Tylko na PC

Mniej więcej rok temu studio United Front Games zapowiedziało nową grę osadzoną w uniwersum Sleeping Dogs, zatytułowaną Triad Wars. Dowiedzieliśmy się, że tytuł powstaje we współpracy ze Square Enix, w międzyczasie pojawiło się off-screenowe ujęcie, ale wszelkie doniesienia zawsze były wyzute z jakichkolwiek konkretów.

Sytuacja ma ulec zmianie w najbliższy poniedziałek – ekipa deweloperska właśnie na 22 września szykuje „ekscytujące wieści” związane z Triad Wars. Nieśmiało zakładamy, że mowa o pełnoprawnej zapowiedzi wraz z materiałami graficznymi.

GramTV przedstawia:

Na razie musicie zadowolić się powyższym logo. Twórcy w najświeższym oświadczeniu zdecydowali się tylko ujawnić, że Triad Wars będzie grą online, dedykowaną wyłącznie komputerom osobistym.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
20/09/2014 15:54

Chyba nie tylko ty. Tak spieprzyć sprawę...

Usunięty
Usunięty
20/09/2014 14:53

Ale kicha... A liczyłem na na kontynuacje świetnego sandboxa.

Fantazjel_Resner
Gramowicz
20/09/2014 14:38

Mam mieszane uczucia. Jeśli to będzie Sleeping Dogs Multiplayer ala GTA V Online to dobrze. Otwarte miasto, własna postać, to może się udać Gorzej jeśli zamierzają zrobić z tego średnie free-to-play, na zasadzie pay-to-win.
Trwa Wczytywanie