Triad Wars, nowa produkcja w uniwersum Sleeping Dogs, to gra sieciowa. Tylko na PC

Mateusz Stanisławski
2014/09/20 08:45

Na konkretną dawkę szczegółów musimy czekać do poniedziałku, ale pierwsza skromna porcja informacji zdążyła już ujrzeć światło dzienne.

Triad Wars, nowa produkcja w uniwersum Sleeping Dogs, to gra sieciowa. Tylko na PC

Mniej więcej rok temu studio United Front Games zapowiedziało nową grę osadzoną w uniwersum Sleeping Dogs, zatytułowaną Triad Wars. Dowiedzieliśmy się, że tytuł powstaje we współpracy ze Square Enix, w międzyczasie pojawiło się off-screenowe ujęcie, ale wszelkie doniesienia zawsze były wyzute z jakichkolwiek konkretów.

Sytuacja ma ulec zmianie w najbliższy poniedziałek – ekipa deweloperska właśnie na 22 września szykuje „ekscytujące wieści” związane z Triad Wars. Nieśmiało zakładamy, że mowa o pełnoprawnej zapowiedzi wraz z materiałami graficznymi.

GramTV przedstawia:

Na razie musicie zadowolić się powyższym logo. Twórcy w najświeższym oświadczeniu zdecydowali się tylko ujawnić, że Triad Wars będzie grą online, dedykowaną wyłącznie komputerom osobistym.

Komentarze
6
X0r3X
Gramowicz
20/09/2014 15:54

Chyba nie tylko ty. Tak spieprzyć sprawę...

Tarasada
Gramowicz
20/09/2014 14:53

Ale kicha... A liczyłem na na kontynuacje świetnego sandboxa.

Fantazjel_Resner
Gramowicz
20/09/2014 14:38

Mam mieszane uczucia. Jeśli to będzie Sleeping Dogs Multiplayer ala GTA V Online to dobrze. Otwarte miasto, własna postać, to może się udać Gorzej jeśli zamierzają zrobić z tego średnie free-to-play, na zasadzie pay-to-win.

SupremeOrangeMaster
Gramowicz
20/09/2014 12:27

Sleeping Dogs był zaskakująco dobry dlatego chciałbym zobaczyć pełnoprawny sequel. Nie mam jednak nic przeciwko sieciowej grze w tym uniwersum - być może wyjdzie z tego coś naprawdę dobrego. Pozostaje czekać do poniedziałku :)Pamiętam jak kilka lat temu skończyłem Bayonette nazywając grę najlepszym slasherem jaki ujrzał światło dzienne. Czekając niecierpliwe na sequel kręciłem głową przy średniakach od PlatinumGames - Vanquish i Anarchy Reigns. Ich MGS: Revengeance też był (moja skromna opinia :) wyraźnie słabszy od ich gry z 2009 roku. A tu co? The Wonderful 101 exclusivem na Wii U? Ok, ale gdzie moja Bayonetta 2? Wszyscy czekają na Bayonette 2! zainteresowani wiedzą jak ta historia się kończy. Powiedzmy, że gra jednak w tym roku wychodzi ale mało kto w nią zagra w naszym pięknym kraju.Morał z tej historyjki jest taki, że warto kuć żelazo póki gorące. Zwykle narzekam na nijakie kontynuacje ale Sleeping Dogs zasługuje na sequela bez zbytniego zmieniania formy samej gry. Gdy nowa gra okazuje się sukcesem warto ją rozwijać. Oczywiście tylko do pewnego stopnia - I''m looking at you Assasin''s Creed (dałem sobie z nim spokój już przy Brotherhood :/). Pozostaje nadzieja, że twórcy Sleeping Dogs nie przekombinowali.

Nikossow
Gramowicz
20/09/2014 11:22

[m -AK]

Rammi
Gramowicz
20/09/2014 09:33

Kolejny zawód jak przy finalnym ogłoszeniu Shadow Realms. W tym roku już mnie chyba nic nie zaskoczy.