Pierwszy zwiastun polskiego moda do Skyrima odtwarzającego MediEvil trafił na YouTube

Małgorzata Trzyna
2014/08/08 20:09

Autorem moda jest Marek "KorinOo" Adamski. Jego celem jest odtworzenie czterech pierwszych poziomów z MediEvil - gry z PSX. Prace nie zostały jeszcze ukończone, zatem jeszcze wiele może się zmienić.

KorinOo rozpoczął prace nad swym dziełem półtora roku temu, gdy natknął się na YouTube na soundtrack z MediEvil, co przywołało falę miłych wspomnień. Był to jego pierwszy projekt tego typu i mimo całkiem sporej wiedzy teoretycznej musiał uporać się z rozmaitymi problemami metodą prób i błędów bądź szukając rozwiązań w sieci. Ma być to krótka przygoda w klimatach starych filmów Tima Burtona, wystarczająca na kilka godzin, w której fani MediEvil znajdą sporo ciekawych smaczków.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji o modzie znajdziecie na forum nexusmods.com, zaś zainteresowanych procesem tworzenia moda zapraszamy na blog KorinOo.

Komentarze
10
kotlecik5
Gramowicz
10/08/2014 15:50

Cholera, dobrze pamiętam tę grę :D Jak już skończy, to na pewno obczaję :)

Usunięty
Usunięty
09/08/2014 14:45

Rewelacja! Pierwsze cztery poziomy znam na pamięć, gdyż była to moja pierwsza gra na PSXa, gdy nie miałem jeszcze karty pamięci :)

Usunięty
Usunięty
09/08/2014 11:40

> > > Gra legendarna, zagrałoby się w jakiś remake.> >> > The Elder Scrolls V Skyrim Remastered HD Definitive Next Gen Edition>>> Chyba chodziło o remake MediEvil :)MediEvil: Resurrection na PSP
Trwa Wczytywanie