ANNA skorzysta z Kinecta w Forza Horizon 2

Paweł Pochowski
2014/07/07 11:25
3
0

System będzie wirtualnym asystentem gracza. Albo raczej wirtualną asystentką.

ANNA skorzysta z Kinecta w Forza Horizon 2

Playground Games ujawniło szczegóły dotyczące systemu ANNA w Forza Horizon 2 - system ten będzie towarzyszył graczowi podczas zabawy udzielając mu rad i wskazówek, a także informując o znajomych pojawiających się online. Twórcy nazywają ANNĘ personalną asystentką gracza, swoistą sztuczną inteligencją, która wykorzysta możliwości sensora Kinect. I choć nie powiedziano dokładnie w jaki sposób, najpewniej chodzi o wydawanie komend za pomocą gestów lub słów.

Wygląda na to, że ANNA pojawi się tylko w wersji przygotowywanej przez Playground Games, a więc dedykowanej Xboksowi nowej generacji. Jak myślicie, czy ANNA faktycznie będzie przydatna podczas zabawy, czy deweloperzy stworzyli system po to, by w jakiś sposób wykorzystać podczas zabawy Kinecta, o co na pewno zabiegał Microsoft?

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
07/07/2014 12:36

Jeśli pod tą Annę podłożą w wersji PL głos kobiety, która "udzielała się" w demku pierwszej części FH, to ja już nawet nie chcę tego słyszeć. Na temat pełnej wersji FH pl się nie wypowiem, bo pełniaka mam po angielsku (na szczęście).

Usunięty
Usunięty
07/07/2014 12:11

>Komentarz do kasacji.

Usunięty
Usunięty
07/07/2014 12:08

Pierwszy raz słyszę o Ani...
Trwa Wczytywanie