Informacje

Otwarta beta Wildstara już od jutra!

5

Wszyscy zainteresowani nadchodzącym MMO ekipy Carbine Studios od jutra będą mieli możliwość przetestowania gry. Otwarta beta Wildstara zostanie przed premierą zamknięta na nieco ponad dwa tygodnie.

Otwarta beta Wildstara już od jutra! - obrazek 1

Od 8. do 18 maja potrwają otwarte betatesty Wildstara - poinformowały NCSoft i Carbine Studios. Granicę rozwoju postaci ustanowiono na 30. poziomie (zostanie ona tym samym zwiększona względem fazy zamkniętych testów). Na nowo po stronie frakcji Exiles i Dominium będzie się można opowiadać od 3 czerwca - właśnie wtedy dojdzie do premiery wersji konsumenckiej, wycenionej na 60 dolarów w wersji standardowej i 75 dolarów w wydaniu Digital Deluxe Edition.

W ramach otwartej bety już w najbliższy czwartej przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z gry, którą będzie można obejrzeć na Twitchu. Na piątek zaplanowano stream z udziałem developerów, a także sesję Q&A za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Więcej szczegółów na temat samego Wildstara znaleźć można na oficjalnej stronie gry.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Eternal101

;o Pobiore i sprawdzę sobie, bo do zamkniętej się nie dostałem.

Odpowiedz
G Dandzialf

Jeee... kolejny themepark. Jakież to ekscytujące...

Odpowiedz
G Pajonk78

Za to w dniach 13-23 maja osoby, które mają preorder będą mogły zarezerwować nick dla swojej postaci i/lub gildii. ;)

Odpowiedz
Samael311

ja wciaz troche w kropce w temacie preorderu, niby gram.pl najlepsza cena, ale oferowac wysylke gry 27dni po premierze i na pytanie czy to nie czeski blad odpowiadac ze nie, ze to oficjalna wersja...

szkoda, jeszcze dzien czy dwa poczekam moze cos sie zmieni, jak nie to zakup od konkurencji i dostep od bodajze 28.05... czyli miesiac i 2 dni zanim gram.pl rozpocznie wysylke :(

Odpowiedz
G Pajonk78

> szkoda, jeszcze dzien czy dwa poczekam moze cos sie zmieni
Pamiętaj, że każdy dzień zwłoki - a dokładnie nie logowania się do gry w trakcie bety - pozbawia Cię 3 Boom Boxów, które dostaniesz po premierze gry/podczas headstartu - z tychże BB będzie sporo różnych rzeczy (kto wie: może będzie można z nich dostać nawet C.R.E.D.D?), więc wybór należy do Ciebie. ;)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?