Główny projektant Fable Anniversary opuszcza studio

Paweł Pochowski
2014/04/17 19:10
4
0

Lionhead Studios będzie musiało radzić sobie bez Teda Timminsa na pokładzie.

Główny projektant Fable Anniversary opuszcza studio

Fable Anniversary, najnowszy projekt studia, zostało przyjęte troszkę poniżej oczekiwań (świadczy o tym chociażby średnia 69% wyciągnięta z ocen w gamerankings.com jak i pierwsze wrażenia Myszastego), ale ta mała wpadka nie musiała mieć bezpośredniego przełożenia na decyzję Teda. W końcu pracował on w Lionhead Studios znacznie dłużej i nie tylko przy Fable Anniversary. O odejściu ze studia poinformował sam Ted Timmins. - Zdecydowałem się opuścić Lionhead. To była naprawdę ciężka decyzja, spędziłem tam niesamowite chwile - poinformował Ted za pomocą Twittera. - Lionhead było ogromną częścią mojego życia, w końcu spędziłem tam ponad 1/3 swojego czasu! Właśnie dlatego to dobry moment na zmianę - dodał Ted.

Tedowi gratulujemy przepracowanych w Lionhead Studios lat i trzymamy kciuki za jego następne projekty.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
18/04/2014 13:40

Dołączy do Piotrusia :) Ta marka to i tak kilo mułu i nic więcej od II części.

Arcling
Gramowicz
18/04/2014 00:31

Spędził tam tyle czasu, więc to dobry moment na zmianę? Cóż za logiczne inaczej rozumowanie. PRowy bełkot brzmi zwykle sztucznie, ale to brzmi jakby nawet sam nie przeczytał tego, co napisał.

Usunięty
Usunięty
18/04/2014 00:10

> Jeny, dlaczego komentarze ludzi odchodzących z jakiegokolwiek studia brzmią zawsze tak> samo? Kopiuj, wklej.PR z szablonu.
Trwa Wczytywanie