Co z Far Cry 6? Twórcy proszą o cierpliwość i zapowiadają „ekscytujące treści”

Mikołaj Ciesielski
2021/04/06 08:55
0
0

Fani domagają się nowych informacji na temat nadchodzącej odsłony serii Far Cry.

Co z Far Cry 6? Twórcy proszą o cierpliwość i zapowiadają „ekscytujące treści”

Far Cry 6 zapowiedziano w lipcu ubiegłego roku. Tytuł miał pierwotnie zadebiutować na rynku w lutym tego roku, jednak już w październiku Ubisoft poinformował o opóźnieniu. Jakiś czas temu w Microsoft Store pojawiła się rzekoma data premiery wspomnianej produkcji, ale cała sytuacja nie doczekała się komentarza ze strony francuskiego dewelopera. Fani nie kryją swojego zniecierpliwienia i wypytują twórców o kolejne informacje na temat Far Cry 6.

Jeden z miłośników serii zwrócił się na Twitterze bezpośrednio do Teda Timminsa, głównego projektanta gry, z pytaniem, kiedy możemy spodziewać się prezentacji rozgrywki z Far Cry 6. Deweloper odpowiedział, że gracze muszą jeszcze trochę poczekać, ale twórcy mają zamiar pokazać „ekscytujące treści. Niestety Timmins nie zdradził, kiedy będziemy mogli je zobaczyć.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, Ubisoft nadal nie ujawnił daty premiery swojej produkcji. Wiadomo jedynie, że kolejna odsłona popularnej serii ma pojawić się na rynku w bieżącym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!