Garść informacji o ostatnim DLC do The Last of Us

Robert Sawicki
2014/04/16 22:55
3
0

Dodatek będzie skupiał się głównie na trybie wieloosobowym, choć zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, zapewni nam także dostęp do nowego poziomu trudności w kampanii dla jednego gracza.

Garść informacji o ostatnim DLC do The Last of Us

Reclaimed Territories Map Pack zapewni nam sporo dodatków do trybu wieloosobowego, w tym cztery mapy, cztery bronie i osiem nowych zdolności. Poza tym, jak wspomniałem już we wstępie, DLC doda kolejny, najwyższy poziom trudności, wzbogacony o bezlitośnie skuteczną sztuczną inteligencję przeciwników.

Wracając do map. Wharf to nic innego jak stare doki, w który Joel spotkał się z Robertem. Czeka nas sporo walk w ciasnych uliczkach, choć znajdzie się też miejsce na flankowanie i ciche ściąganie wrogów - takę przy użyciu snajperek. Capitol to mieszanka biegania po pomieszczeniach i otwartych przestrzeniach, zachęcająca nas do zachodzenia wrogów od tyłu. Coal Mine, zimowa mapa umiejscowiona w Colorado, pełna jest opuszczonych budynków, które uchronią nas przed wzrokiem przeciwników podczas śnieżycy. Znajdzie się też most idealny dla snajperów. Ostatnia mapa, Water Tower, to mapa łącząca otwartą przestrzeń z ciasnymi uliczkami, na której wiele razy przyjdzie nam uciekać się do załatwiania porachunków przy użyciu własnych pięści.

GramTV przedstawia:

Jest też miły prezent od tworców dla każdego, kto posiada grę - karabin Full-Auto Rifle do wykorzystania w rozgrywkach sieciowych.

Zarówno cena, jak i data premiery nie zostały jeszcze podane do naszej wiadomości. Dodatek zostanie bezpłatnie dołączony do wydania gry na PlayStation 4.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
17/04/2014 08:23

Nie mogę się doczekać głównie tego nowego poziomu trudności. Przeszedłem grę na przetrwaniu bez żadnych ulepszeń, craftowania i używania przedmiotów i bez zbierania broni, wykorzystując tylko te, które gra automatycznie umieszcza w ekwipunku (pistolet 9mm, rewolwer, strzelba). Nie straszny mi ten nowy tryb. Zapowiada się za to na niezłą zabawę.

Sanders-sama
Gramowicz
17/04/2014 00:15

Heh, ja dostawałem nieźle po tyłku już na Hardzie przez magicznych czarnuchów a oni jeszcze trudniej chcą? xD Szaleńcy ^^

Fred778
Gramowicz
16/04/2014 23:19

Jestem bardzo szczęśliwy, że PS4 dostanie dodatki wliczone w cenę!! :D Żałowałem sprzedasz swojego PS3 tylko z powodu tej gry :P
Trwa Wczytywanie