News

PlayStation All-Stars Battle Royale doczekało się sporej aktualizacji związanej z balansem rozgrywki

Małgorzata Trzyna, 08.04.2014 17:30 1

Latem ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że to już koniec DLC do PlayStation All-Stars Battle Royale. Nie oznacza to jednak końca walk – studio Santa Monica zapowiedziało nową łatkę, wprowadzającą liczne poprawki związane z balansem.

Poprawek jest ponad 100, a dotyczą one zarówno wszystkich postaci, jak i ogólnych ulepszeń rozgrywki. Ponadto gracze, którzy posiadają Zeusa i Isaaca, otrzymają nowe kostiumy dla tych bohaterów.

- W ciągu ostatnich miesięcy przeczytaliśmy każde słowo, przejrzeliśmy każdy wątek, oceniliśmy dokładnie balans w grze, by opracować możliwie najlepsze rozwiązanie - pisze przedstawiciel Santa Monica. - Aktualizacja nie tylko przyniesie nowe wyzwania w grze – w znacznej mierze kierowaliśmy się waszymi opiniami. Dziękujemy WAM i chylimy czoła przed Super Bot Entertainment za stworzenie tej niezwykłej bijatyki dla fanów PlayStation na całym świecie.

Listę zmian znajdziecie na forum PlayStation.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.