Mocne uderzenie w nowym zwiastunie Battlefield 4: Naval Strike

Patryk Purczyński
2014/03/22 08:41

Electronic Arts i DICE wypuściły nowy zwiastun DLC Naval Strike do Battlefielda 4. Tempo niemal nieustannie podkręcone jest tu do maksimum.

Mocne uderzenie w nowym zwiastunie Battlefield 4: Naval Strike

Trudno zliczyć liczbę wystrzałów, które następują w każdej sekundzie poniższego trailera Battlefield 4: Naval Strike. Zwiastun skupia się na ukazaniu niezwykle intensywnej akcji. Działania wojskowe prowadzone są tradycyjnie dla serii na lądzie, wodzie i w powietrzu, dlatego nigdy nie wiadomo, z której strony dobiegnie nas świst kul lub ogłuszający dźwięk wybuchu. Michael Bay byłby dumny.

Naval Strike został zapowiedziany już na ubiegłorocznym gamescomie, a jego premiera wypadnie 25 marca. W najbliższy wtorek DLC zostanie jednak udostępnione wyłącznie subskrybentom, zaś gracze, którzy planują zakupić dodatek pojedynczo, będą musieli się z tym wstrzymać do 8 kwietnia. Niedawno potwierdzono, że Naval Strike zawiera system dynamicznej zmiany pogody.

GramTV przedstawia:

Komentarze
20
Usunięty
Usunięty
23/03/2014 17:21

> Tak nie wiem czy czytaliście ale z tego co ja wyczytałem w BF4 wynaleźli jakiś błąd przez> który można zdalnie wyrzucać ludzi na pulpit. Do puki nie poprawią błędów w BF4 ja nie> kupię tej gry choć bardzo lubię BF4Skad wiesz ,ze ja lubisz, skoro jej nie masz.

Usunięty
Usunięty
23/03/2014 17:12

Tak nie wiem czy czytaliście ale z tego co ja wyczytałem w BF4 wynaleźli jakiś błąd przez który można zdalnie wyrzucać ludzi na pulpit. Do puki nie poprawią błędów w BF4 ja nie kupię tej gry choć bardzo lubię BF4

Usunięty
Usunięty
23/03/2014 15:23
Dnia 23.03.2014 o 15:16, Tatmadaw napisał:

Bardzo ładnie to wygląda, ale jak sprawa z optymalizacją, błędami i tego typu rzeczami? Słyszałem dużo narzekań.

Zdecydowanie jest już lepiej :) Ostatnio praktycznie za każdym razem udaje mi się dostać na serwer, nie pamiętam też już kiedy ostatni raz mnie wyrzuciło z gry.
Trwa Wczytywanie