Wymyśl swój wymarzony pojazd do gry wideo i zgarnij Gran Turismo 6!

gram.pl, 17 marca 2014 16:15 9

Zapewne wielu z was marzyło kiedyś o tym, aby zasiąść za sterami swoich ulubionych pojazdów i ścigać się z najlepszymi kierowcami na świecie. W pewnym zakresie marzenie to urzeczywistnia gra Gran Turismo 6, którą możecie zgarnąć w naszym konkursie organizowanym z okazji premiery programu PlayStation GT Academy 2013 na kanale AXN Black! Zmagania 16 śmiałków o tytuł mistrza GT Academy 2013 będziecie mogli śledzić już od 11 marca we wtorki o godz. 18.00.

Aby wygrać jeden z trzech zestawów Gran Turismo 6 widocznych powyżej musicie wykazać się wyobraźnią i kreatywnością lub po prostu urzeczywistnić swoje od dawna skrywane plany.


Wasze zadanie konkursowe jest następujące:

Opisz (w maksymalnie 1000 znakach) swój wymarzony pojazd, który chciał(a)byś poprowadzić w grze wideo.

Swoje zgłoszenia podsyłajcie na adres: granturismo@gram.pl. Pamiętajcie, aby w temacie wiadomości wpisać "Konkurs AXN Black".

Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawami Gran Turismo 6. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 marca 2014 do godziny 23:59. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie.

Liczymy na Waszą aktywność i uruchomienie nieskończenie kreatywnej wyobraźni! :)

World of Warships Blitz świętuje pierwszą rocznicę premiery na platformach mobilnych
Warsaw Comic Con - zapraszamy na stoisko Gundam Polska i Sferis!
Twój kot może zostać nową gwiazdą Minecrafta
Znamy zwycięzców dziesiątego, jubileuszowego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.