Twórcy Symulatora Kozy: Wsparcie dla Steam kluczowe

Robert Sawicki
2014/03/09 14:22
5
0

Nawet jeśli to koza jest gwiazdą symulatora własnego życia, twórcy widzą szanse na ogromny sukces gry w społeczności Steam, która zadba o to, by zabawa prędko się nie skończyła.

Twórcy Symulatora Kozy: Wsparcie dla Steam kluczowe

Na Gamasutrze pojawił się wpis projektanta gry, Armina Ibrisagica, określający jak wielką rolę pełni w grze współpraca z platformą Steam.

Jak twierdzi, z początku nie było nawet pewności, czy Valve zdecyduje się zaakceptować tak bardzo szczególną grę do publikacji na Steamie, choć ostatecznie obawy okazały się niepotrzebne. Wsparcie platformy zapewni kompatybilność ze Steam Workshop, która pozwoli graczom na tworzenie własnych kózek, poziomów, przedmiotów, misji i całej reszty.

GramTV przedstawia:

"Ludzie stworzą poziomy wypełnione 10 tysiącami wybuchających beczek, stukną jedną z nich kozą i (w efekcie) gra nie wytrzyma i wyłączy się. I będzie to coś pięknego" - napisał Ibrisagic.

Gra pojawi się na Steamie 1 kwietnia - póki co, Goat Simulator nie ma jeszcze w planach wsparcia dla komputerów Mac i Linux. Portowanie gry na pozostały platformy mogą zapewnić powtarzające się prośby ze strony fanów, więc jeśli chcielibyście pobiegać kozą na swoim Linuksie, zacznijcie powoli męczyć ekipę Coffee Stain Studios.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
10/03/2014 16:24

Mogliby zrobić symulator kozicy to chociaż by sobie człowiek po górach poskakał :D

Usunięty
Usunięty
09/03/2014 23:04

Kupuję. To będzie najlepsza gra tego roku.

Usunięty
Usunięty
09/03/2014 20:02

hmm bardzo "poważna gra" warta steam.
Trwa Wczytywanie