Milion pobrań rodzimego Another Case Solved w pięć dni

Piotr Bajda
2014/03/04 14:31
2
0

Na poletku F2P znalazło się miejsce dla jeszcze jednej gry kręcącej się wokół słodyczy. Miło, że jest to produkcja z Polski.

Milion pobrań rodzimego Another Case Solved w pięć dni

I miło, że to gra o ciut ambitniejszych założeniach niż układanie trzech cuksów w rządku. Za Another Case Solved kryje się bowiem ciekawy pomysł. Tak mówią o swoim dziecku sami twórcy.

Gra pozwala wcielić się w rolę detektywa w czasach... cukierkowej prohibicji. Handel słodyczami schodzi do podziemia i staje się domeną mafii. Gangi toczą walki o strefy wpływów, w nielegalny proceder wplątani są politycy i urzędnicy. Zwykli obywatele, gwiazdy filmowe, dziennikarze a nawet... policja i pomniejsi przestępcy szukają pomocy w biurze detektywistycznym. Gracz rozwiązując kolejne zagadki kryminalne, rozwija swoje biuro oraz postać.

Graczom najwyraźniej się te założenia spodobały, bo w zaledwie pięć dni obecności (zadebiutowała 20 lutego) na AppStore Another Case Solved pobrało milion osób. To ogromny sukces, którego nie wypada ekipie AT Games nie pogratulować.

GramTV przedstawia:

To zresztą nie pierwszy sukces studia, bo na koncie tworzącej gry fili agencji medialnej Ars Thanea jest już doceniony PuzzleCraft. Nic dziwnego, że firma planuje dalszą ekspansję.

Przy Another Case Solved pracował przez niecały rok dziewięcioosobowy zespół, ale póki co nie ma mowy o świętowaniu czy oblewaniu się szampanem. W drodze są dodatki, a niebawem gra przeskoczy na kolejne platformy - Androida, Windows Phone, Windows Phone 8 i PC.

Another Case Solved pobierzecie za darmo tutaj, a na zachętę wklejam zwiastun.

Komentarze
2
aragorn14
Gramowicz
13/03/2014 17:41
Dnia 04.03.2014 o 16:24, Qzzz napisał:

Dajcie znac jak bedzie na andka ;)

Już jest :) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noodlecake.anothercasesolved&hl=pl

Usunięty
Usunięty
04/03/2014 16:24

Dajcie znac jak bedzie na andka ;)