Cryptozoic stworzy grę planszową opartą o uniwersum Portal

Paweł Pochowski
2014/02/25 13:00
1
0

Firma ma już w swojej ofercie wiele karcianek i planszówek opartych o popularnej marki, m.in. Hobbit, The Walking Dead czy Batman: Arkham City.

Cryptozoic stworzy grę planszową opartą o uniwersum Portal

A na zeszłotygodniowych targach American International Toy Fair zapowiedziała kolejne, w tym - szczególnie nas interesującą - planszówkę opartą o należące do Valve gry z serii Portal. Co więcej, gra planszowa powstaje przy udziale twórców obydwu gier komputerowych. Oficjalna nazwa ma zostać dopiero ujawniona, ale wiadomo już, że tytuł oferować będzie zabawę dla maksymalnie czterech graczy (a minimum dwóch) i powinien ukazać się w trzecim kwartale tego roku. Cena oscylować ma w okolicach 50 dolarów. Ponoć za tą cenę otrzymamy dużych rozmiarów pudło z wieloma figurkami, w której znajdziemy - uczestników eksperymentu, wieżyczki strażnicze, pyszny tort oraz... Companion Cube (kostka towarzysząca, którą nosiliśmy podczas eksperymentów)!

Więcej informacji i szczegółów dotyczących rozgrywki poznamy dopiero w przyszłości. Jeżeli natomiast chicelibyście zerknąć na inne gry tworzone przez Cryptozoic, polecamy Waszej uwadze ich oficjalną stronę internetową. Jest tam kilka ciekawych perełek.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
25/02/2014 15:34

Ciekawe, jak zrobią rozgrywke z portal gunem