News

Znamy plany Flying Wild Hog. Niebawem nowy, duży projekt

Patryk Purczyński, 24.02.2014 10:01 2

Narzędzia modderskie do Shadow Warrior, przenoszenie gier na nowe konsole, zapowiedź nowego tytułu, który jest już na ukończeniu - oto najbliższe plany polskiej ekipy Flying Wild Hog.

- Za kilka miesięcy prawdopodobnie ukończymy nasz drugi, duży - ale wciąż niezapowiedziany - projekt. Oczekujcie więc rychłego nadejścia pewnych interesujących informacji - zapowiada Michał Szustak, dyrektor wykonawczy polskiego studia Flying Wild Hog. Zespół ma na warsztacie także pomniejsze robótki.

- Z uwagi na fakt, że kończymy już portowanie naszego silnika na konsole nowej generacji, być może będziemy chcieli wypuścić wszystkie nasze gry przy użyciu Road Hog Engine na PS4 i Xboksie One. Zgadnijcie które - nie licząc Shadow Warriora - mówi tajemniczo.

Sam Shadow Warrior również znalazł się na tapecie, acz w nieco innej kategorii. - Prawdopodobnie w marcu lub kwietniu wypuścimy narzędzia do tworzenia modów. Najpewniej będzie to cały edytor, którego używamy wewnątrz studia. Oczywiście nie możemy obiecać w związku z tym jakiegokolwiek wsparcia - dodaje Michał Szustak.

najnowsze