GameMaker: Studio ponownie za darmo

Paweł Pochowski
2014/02/23 20:01
3
0

Jeżeli zastanawiacie się nad rozpoczęciem przygody z tworzeniem gier właśnie jest na dobry moment.

GameMaker: Studio ponownie za darmo

Wszystko z powodu promocji zorganizowanej przez YoYo Games - producenta programu GameMaker, który udostępnił podstawową wersję zupełnie za darmo i obniżył czasowo cenę dostępu do edycji profesjonalnej. Ostatnio podobna promocja zorganizowana została jesienią. Wtedy także podstawowa wersja programu dostępna była za darmo, a upgrade do wyższej wersji - przeceniony do 35 dolarów. Teraz zasady są identyczne. Promocja potrwa do 2. marca. Aby pobrać darmową wersję programu udajcie się pod ten adres.

Dla zachęty dodamy, że w GameMaker powstała m.in. całkiem świeża indyczana produkcja Nidhogg.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
23/02/2014 22:34

News kiepsko napisany :PAby dostać wersję STANDARD za darmo trzeba pobrać wersję FREE, zainstalować i przy pierwszym uruchomieniu wybrać wersję STANDARD -> Register - podajemy maila na który dostajemy na niego klucz licencyjny, kopiujemy do programu i gotowe.Link do strony z promocją (ang.) http://www.yoyogames.com/developers/promotions/sale

Revan91
Gramowicz
23/02/2014 22:27

Pamiętam coś koło 2000 roku używało się podobnego programu GameMaker 3D czy coś w tym stylu, proste jak drut, ale zabawy było wtedy sporo.

Azazell
Gramowicz
23/02/2014 20:25

Ale przecież ten program w standardowej wersji jest od dawna już dostepny za darmo! http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/tworzenie_gier/GameMaker_Studio.html - np tu jest ta darmowa wersja.Ta co jest udostępnia do 2 marca to wersja jakaś rozszerzona. Więc news trochę błędnie napisany.