W ten weekend w Steep gracie za darmo

Paweł Pochowski
2017/03/09 09:00
1
0

W sumie to pojeździlibyście na nartach, ale daleko, zimno, drogo, a w ogóle to nie ma już śniegu? W takim wypadku wybierzcie Steep i wirtualne Alpy.

W ten weekend w Steep gracie za darmo

Steep to kolejna z oryginalnych produkcji Ubisoftu, która debiutowała w ostatnim czasie. Gra nie zrobiła szału ani sprzedażą ani ocenami, ale okazało się, że to całkiem solidna produkcja, którą powinni zainteresować się wszyscy fani wirtualnego jeżdżenia na nartach czy snowboardzie, a nawet fani innych sportów. W końcu w Steep skorzystacie także z paralotni oraz wingsuit - specjalnego kombinezonu pozwalającego na zmienianie toru lotu podczas spadania.

O tym, jak to wszystko wypada w rozgrywce oraz jak wielki jest teren wirtualnych Alp przeniesionych do Steep możecie przekonać się już w ten weekend za sprawą darmowych testów gry. Od jutra aż do 12 marca gra będzie dostępna bez dodatkowych opłat na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Tak właściwie to posiadacze PS4 grają nawet jeden dzień dłużej (do 13.03). Co najważniejsze, nie ma żadnych ograniczeń w dostępnych trybach czy zawartości, a swój cały ewentualny progres przeniesiecie do pełnej wersji jeśli z czasem zdecydujecie się na jej zakup. Oczywiście przez ten czas możecie także liczyć na tańszy zakup gry - obniżka wynosi 40 procent.

GramTV przedstawia:

Poniżej krótki zwiastun zachęcający do udziału w akcji.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
10/03/2017 13:13

Dzisiaj jest 10 a ja jeszcze nie mogę jej odpalić, o co chodzi? :P