Informacje

Guild Wars 2: Lion's Arch stoi w płomieniach, zobacz screeny upamiętniające to straszne wydarzenie

4 Małgorzata Trzyna

Mimo tytanicznego wysiłku bohaterów Tyrii, którzy próbowali powstrzymać Scarlet Briar, Lion’s Arch – historyczne miasto i ważny ośrodek handlu – zostało zaatakowane i zniszczone w ciągu kilku chwil. Teraz nie pozostaje nic innego, jak pomóc ocalałym mieszkańcom w ewakuacji...

Guild Wars 2: Lion's Arch stoi w płomieniach, zobacz screeny upamiętniające to straszne wydarzenie - obrazek 1
Guild Wars 2

Gdy Scarlet Briar zaatakowała z pomocą piratów Aetherblade, Kraitów, Dredge’y i Charrów z Flame Legion miasto Lion’s Arch, w ciągu kilku chwil zamieniło się ono w stertę gruzu i płonących desek. Wszędzie grasują potwory, a co gorsza, trujące wyziewy rozprzestrzeniające się po okolicy utrudniają ewakuację. Gracze muszą pomóc jak największej liczbie mieszkańców w ucieczce do pobliskich obozowisk znajdujących się na Gendarran Fields, Lornar’s Pass i Bloodtide Coast. W Vigil Keep na Gendarran Fields również zorganizowano naprędce nowy targ towarów i usług oraz ustawiono Mystic Forge i portale prowadzące do różnych części Tyrii.

Aktualizacja Escape from Lion’s Arch, wydana wczorajszej nocy, to przedostatni rozdział opowieści o Scarlet Briar i jej nikczemnych planach. Gracze mogą liczyć na zdobycie wielu cennych nagród – znajdywane pamiątki można wymieniać u uchodźców, a z surowców zebranych z ciał zabitych wrogów można tworzyć nowe przedmioty na plecy. W grze można także wygrać nie kończące się mikstury przemieniające w quuaggany i – jeśli uda się uratować dużą liczbę mieszkańców – zdobyć nawet nagrody dostępne w poprzednich aktualizacjach. Dodano także Captain’s Airship Pass (dostępne tylko przez tydzień) – czyli dostęp do statku, na którym znajdują się kupcy z kompanii Black Lion, wszystkie stanowiska do wytwarzania przedmiotów oraz prywatny Mystic Forge. W grze pojawiły się również nowe zbroje Zodiac i finisher Ascalonian Leader. W skrzynkach Black Lion można z kolei znaleźć Mini Marjory Delaqua oraz Mini Mai Trin.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Fang

Prawie jak na Ukrainie... A serio item na plecy fajny ale sam event to znów męczone klepanie mobów w olbrzymich ilościach... Początkowo te aktualizacje były fajne ale teraz chyba wolał bym żeby były rzadsze ale bardziej przemyślane.

Odpowiedz
kelus

a wszystkiemu towarzyszyły mega lagi? ;]

Odpowiedz
deamon-pl

lagi? to niestety norma Gulid wars 2 jak jest dużo graczy.

Odpowiedz
IPL

Nie ma i nie było żadnych lagów od kilkunastu eventów . A jeśli masz mało fps to nie wina anetki ,że masz chujowego kompa 0.o

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?