Debiut Rekoil - twórcy dzielą się premierowym zwiastunem

Paweł Pochowski
2014/01/30 09:45
1
0

Arenowa strzelanka to w dzisiejszych czasach rzadkość, twórcy Rekoil stworzyli jednak swoją produkcję z myślą o e-sportowej rywalizacji.

Debiut Rekoil - twórcy dzielą się premierowym zwiastunem

Rekoil jest już dostępny na PC i Xbox 360, choć akurat w przypadku tej drugiej platformy nazwa została zmieniona na Rekoil: Liberator, o czym informowaliśmy na początku tego miesiąca. Steam doczekał się premiery 28. stycznia, posiadacze konsoli od Microsoftu mogą grać od wczoraj. Z okazji debiutu zaprezentowano poniższy zwiastun premierowy.

GramTV przedstawia:

Rekoil to strzelanka stworzona z myślą o e-sportowej rywalizacji, stąd też twórcy wyposażyli ją w takie elementy jak wsparcie dla serwerów umożliwiające oglądanie meczu i komentowanie go, integrację z TwitchTV czy możliwość obejrzenia najważniejszych fragmentów rozegranego pojedynku. Twórcy chwalą się także obsługą modów i siedmioma trybami rozgrywki. W marcu rozpocznie się konkurs na stworzoną do gry mapę, którego zwycięzca otrzyma niezły komputer od Alienware. Co więcej, wiedza o modowaniu wcale nie jest potrzebna, twórcy udostępniają bowiem samouczek.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
30/01/2014 10:35

Cóż, niektórzy nie mają o niej najlepszego zdania... http://www.youtube.com/watch?v=ZTS8uo4ygVU