Informacje

Gry od Bohemia Interactive w roli głównej nowego Humble Weekly Sale

8

Jak zwykle za minimum dolara otrzymać możecie kilka niezłych pozycji.

Gry od Bohemia Interactive w roli głównej nowego Humble Weekly Sale - obrazek 1

Jeśli zdecydujecie się na pakiet minimum w Wasze ręce trafi Arma: Gold Edition, Arma II, Take On Helicopters, UFO: Afterlight oraz Alpha Prime - wyjątkowo bez soundtracków, ale chyba rozumiecie dlaczego. Jest też opcja "wypas" za nie mniej niż sześć dolców, w której otrzymujecie także Carrier Command: Gaea Mission oraz Arma II: Operation Arrowhead, a także dostęp do modu Arma II: DayZ, który jest co prawda bezpłatny, ale do działania potrzebuje Operation Arrowhead. Nie jest to więc samodzielne DayZ, ale skoro gra jeszcze długo będzie w fazie alfa - może lepiej póki co pograć w poprzednią lecz ukończoną wersję.

I jak, zainteresowani?

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Thalanthas

Nie rozumiem, dlaczego bez soundtracków?

Odpowiedz
G SirGracz

Nie są to gry dla każdego ale Armę mogę polecić poszukiwaczom "mocnych wrażeń" głównie z paczką kumpli, modem ACE I ACRE - poezja :D

Odpowiedz
Kirlen

no co jak co ale ArmA to faktycznie mocna pozycja, nie miałem okazji w 2 pograć więc biorę :)

Odpowiedz
G CristianoRonaldo

W sumie mocny bundle, zagrałbym jedynie w DayZ więc chyba sobie odpuszczę bo te 6$ to wcale nie tak mało. A DayZ wątpię że jest jakoś super zróżnicowaną grą w którą grałbym mnóstwo godzin.

Odpowiedz
G Kadaj

Nic dla mnie, szkoda nawet dolca. ;p

Odpowiedz
G ardowski

6 dni, 6 godzin, 6 minut - 666, przypadek? Nie sądze.

Odpowiedz
G PinKee

Ha! Widzę, że Humble Bundle wprowadziło ciekawą politykę - obecnie jeśli kupiło się na początku za kwotę poniżej średniej, to już nie ma co liczyć na dodatkowe tytuły :/ No cóż, przynajmniej przyjdzie dla człowieka troszkę więcej opamiętania, w końcu po co mi tyle gier :D

Odpowiedz
tjota

[m]

Odpowiedz
Ashans

Arma 2 to potężna liczba godzin spędzonych na ACE, a DayZ na OA wcale nie miej... Polecam osobą upartym i uwielbiającym gre taktyczną. Arma to nie zwykły shooter lecz symulator (szczególnie z modem ACE), jesli ktoś z was bedzie szukać prawdopodobnie najlepszej grupy arma 3 w polsce polecam wam klan TOG. Mozna ich łatwo znaleść w google, ale o wiele trudniej się dostać.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?